getir-boston-teknosafari

Chicago ve New York içerisinde hizmet vermeye başlayarak ABD’de hızlı bir giriş yapan Getir, Boston içerisinde de hizmet vermeye başladı. 

Market ürünlerini 10 dakikada adrese teslim etme mottosu ile çalışma hayatına devam eden Getir, ABD’de üçüncü bölgede hizmet vermeye başladı. Boston’da hizmete açılan Getir, hızlı bir şekilde genişlemeye devam ediyor.

Kasım ayında ilk olarak Chicago ile Amerika kıtasına ayak basan Getir, geçtiğimiz günlerde New York operasyonlarına başlamıştı. Şimdi ise Getir, Boston bölgesinde sipariş almaya başladı.

getir-weezy-ingiltere-teknosafari

Harvard ve M.I.T gibi dünyanın önde gelen üniversitelerine ev sahipliği yapmasının yanında finans ve sağlık alanında da önemli bir merkez olan Boston, ABD’nin önemli bölgelerinden birisi. Getir, ortalama 10 dakikada sunduğu hizmeti, hem dinamik yaşam tarzına hem de bölgedeki turistlere hızlı bir şekilde ulaştırmayı hedefliyor.

Chicago ve New York içerisinde yoğun ilgi ile karşılanan Getir, Boston içerisinde iki aydan kısa süre içerisinde hizmet vermeye başlamış oldu. Getir, 2021 yılının başında İngiltere ile başlayıp Hollanda, Almanya, Fransa, İspanya, İtalya ve Portekiz ile devam eden küresel yolculuğa devam ediyor. Şirket, şu anda toplamda 3 kıtada 9 ülkeye ulaşmış durumda.

Bunların yanında Getir, dünya geneli yayılmasını hızlandırmak istiyor. Şirket, Amerika Birleşik Devleri sonrasında farklı ülkelerde de hizmet vermeye başlayacak gibi duruyor.

İlginizi Çekebilir:

Oyunlar için haftada 1.7 milyar dolar harcandı

Ücretsiz Adobe Creative Cloud Express yayınlandı

Mouse yerine göz ile tıklama teknolojisi kullanılacak

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz