nvidia-game-ready-driver-god-of-war-teknosafari

God of War, yakında PC oyuncuları için yayınlanacak. Bununla birlikte God of War için özel bir Nvidia Game Ready sürücü gelecek.

14 Ocak tarihinde piyasaya sürülecek olan Nvidia GeForce Game Ready sürücü, tüm zamanların en iyi oyunlarından biri olarak kabul edilen God of War için ilk gün optimizasyonu içeriyor. Aynı zamanda GeForce RTX oyuncuları, oyun PC için yayınlandığında direkt olarak Nvidia DLSS ve Nvdiai Reflex desteği alacak.

Nvidia GeForce Game Ready sürücüsü, aynı zamanda 20 Ocak tarihinde yayınlanacak olan Rainbow Six Extraction desteği de getirecek. Hitman 3, The Anacrusis, GRIT ve Monster Hunter Rise oynayan oyuncular, bu oyunlarda daha iyi deneyim yaşamak için sürücünün indirilmesi tavsiye ediliyor.

god-of-war-nvidia-teknosafari

12 GB GDDR6X belleğe sahip GeForce RTX 3080 grafik kartı için de yayınlanacak olan driver, GPU ortaklarından, GeForce Experience üzerinden ya da Nvidia sürücü indirme sayfasından indirilebilir. Nvidia DLSS ve Reflex, oyun geliştiricilerin oyunlarına eklemek istedikleri ve oyuncuların sevdiği teknolojiler olarak öne çıkıyor. Dünya geneli popüler iki oyun olan God of War ve Rainbow Six Extraction, bu iki teknolojiye de sahip olacak.

Yapay zeka işleme teknolojisi DLSS, yalnızca RTX ekran kartı modellerinde yer alıyor. Yerel çözünürlüğe benzer görüntü kalitesi sağlamak için, oyunların grafik ayrıntıları korunurken daha yüksek çözünürlükte daha yüksek performans elde edilebiliyor. Nvidia Reflex ise rekabetçi oyunlarda sistem gecikmesini optimize ediyor.

İlginizi Çekebilir:

Meta, evden çalışma sürecini uzattı – 2022

Apple, 2021’de App Store geliştiricilerine ne kadar ödedi?

Take Two, Zynga şirketini satın alıyor

2022 Altın Küre kazananları belli oldu

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz