Will Smith YouTube

YouTube üzerinden ürettiği içerikler ilgiyle takip edilen dünyaca ünlü oyuncu Will Smith, platformda ‘Best Shape of My Life’ isimli yeni bir seri başlatacağını duyurdu. Smith’in, yeni içeriklerinde orta yaşlarında nasıl formda kaldığını anlatacağı ifade edildi.  

YouTube üzerinden ürettiği içerikler ilgiyle takip edilen dünyaca ünlü oyuncu Will Smith, platformda ‘Best Shape of My Life’ isimli yeni bir seri başlatacağını duyurdu. 52 yaşındaki oyuncunun, 6 bölümlük seride orta yaşlarında nasıl formda kaldığını ve fit bir vücuda kavuştuğunu anlatacağı ifade edildi. Senaryosuz ve doğaçlama bir biçimde çekilecek olan bölümlerin, 2021 yılı içerisinde yayınlanacağı dile getirildi. Seride ayrıca; fit bedenini her yönüyle geliştirmek için kendine meydan okuyan Smith’in eğlenceli, komik, ilham verici ve maceracı hikayesinin ele alınacağı belirtildi. 

‘Best Shape of My Life’ın çeşitli bölümlerinde Smith’in, sporcu ve doktorlarla bir araya gelerek sohbet edeceği ve izleyicileri daha sağlıklı bir yaşam sürmeye teşvik edeceğinin de altı çizildi. Dünyaca ünlü oyuncu, daha önce de birçok kez YouTube üzerinden yayınladığı içeriklerle adından söz ettirmişti. 2018 yılında ‘Büyük Kanyon (Grand Canyon)’ üzerinde ‘bungee jumping’ yapan Smith, bu macerasını da popüler video platformu üzerinden yayınlamıştı. Benzer şekilde; Alicia Keys’in, hayatı ve ilham kaynakları hakkında dört bölümlük bir YouTube Originals belgeselinin başrolünde yer alacağı da biliniyordu. Jamaika asıllı ABD’li müzisyen Masego’nun ise ırk ve sınıf farklılıklarının halk sağlığını nasıl etkilediğini konu alan bir içerik serisi yayınlayacağı dile getirilmişti.

YouTube, yılın ilk çeyreğinde geçen yıla göre yüzde 25’lik bir izlenme artışı yaşandığını açıkladı

YouTube İzlenme Artışı

Diğer yandan YouTube, kısa bir süre önce katıldığı ‘Brandcast’ etkinliğinde yılın ilk çeyreğinde geçen yıla göre yüzde 25’lik bir izlenme artışı yaşandığını açıkladı. Söz konusu artışta, küresel salgına bağlı olarak yapılan sosyal izolasyon çalışmalarının ve dünyaca ünlü isimlerin YouTube’a katılışının etkisi olabileceği tahmin edildi.  

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Will Smith’in başrolünde yer aldığı Netflix filmi Bright’ın ikincisi için sevindirici haber

Robot Sophia, moda haftası için Türkiye’ye geliyor!

Jackie Chan ve Arnold Schwarzenegger’in oynadığı ”The Iron Mask”ın fragmanı yayınlandı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz