gran-turismo-7-turkce-teknosafari

PlayStation özel oyunları arasında yer alan Gran Turismo serisi, Gran Turismo 7 ile yeniden geliyor. Büyük bir kitle tarafından beklenen Gran Turismo 7 içerisinde yer alacak araç ve pist sayısı belli oldu.

Polyphony Digital tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan Gran Turismo 7, büyük bir oyuncu kitlesine sahip.

Japonya’da oyun ile ilgili paylaşılan broşür sayesinde Gran Turismo 7 içerisinde kaç araç ve pist olacağı belli oldu. Sony, konu hakkında resmi bir açıklamada bulunmasa da, oyunda 420 farklı araç modeli ve 90’dan fazla pistin olacağı belirtiliyor. Bu sayı, oyunun çıkışı ile daha da artacak.

gran-turismo-7-arac-pist-teknosafari

Bunların yanında oyunda 2011 ve sonrasında çıkış yapmış 300’den fazla aracın yer alacağı paylaşıldı. 1980 ve 1990 dönemlerinden de birçok Japon aracın görüntüsü dikkat çekiyor. Ayrıca araçların hepsi, oyun içerisinde satın alınıp modifiye edilebilir bir şekilde erişime açık olacak. Oyuncular, garajında en fazla 1000 adet araç bulundurabilecek.

Gran Turismo 7 çıkış tarihi, 4 Mart 2022 olarak paylaşılmış durumda. Oyun, hem PlayStation 4 hem de PlayStation 5 için çıkış yapacak. Ayrıca oyun, Türkçe dil desteğine de sahip olacak.

Bunların yanında oyuncular, Gran Turismo serisinin PC için de çıkış yapıp yapmayacağı konusunda merakta. Bilindiği üzere Sony, God of War gibi ikonik PlayStation oyununu dahi PC için duyurmuştu.

İlginizi Çekebilir:

HBO Max yakında Türkiye ‘de yayınlanacak

Boeing ve Airbus, 5G teknolojisinin ertelenmesini istiyor 

2021 yılında en çok ziyaret edilen web siteleri açıklandı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz