hizli-ve-ofkeli-10-teknosafari

Sinema dünyasının popüler film serilerinden biri olan Hızlı ve Öfkeli, 10. filmi için hazırlanıyor. Ancak Hızlı ve Öfkeli 10 çıkış tarihi, bir kez daha ertelendi.

Sinema dünyasının en popüler film serilerinden biri olan Hızlı ve Öfkeli serisi, 10. film ile gelmek için hazırlanıyor. Bununla birlikte Hızlı ve Öfkeli 10 çıkış tarihi, tekrar ertelendi.

Universal Pictures tarafından yapılan açıklamalara göre Hızlı ve Öfkeli serisinin sondan bir önceki filmi ertelendi. Bilindiği üzere seri, 11. film ile tamamen sonlanacaktı. Ancak 10. filmin vizyon tarihi ileri alındı.

hizli-ve-ofkeli-10-cikis-tarihi-teknosafari

Universal tarafından Hızlı ve Öfkeli 10 ile ilgili önceki paylaşımlarda, filmin vizyon tarihi olan 7 Nisan 2023 gösterilmişti. Ancak bu durum, yeni açıklamalar ile değişti. Yapılan yeni açıklamalara göre filmin yeni çıkış tarihi 19 Mayıs 2023 olacak. Ayrıca vizyon tarihinin önümüzdeki süreçte tekrardan değişebileceğinin de altı çizildi.

Hızlı ve Öfkeli serisi, ilk filmin üzerinden 20 yıldır yeni hikayeler ile devam ediyor. Tüm dünya genelinde sevilen bir seri olan Hızlı ve Öfkeli, son filmi ile pandemi sürecinde olmasına rağmen 726 milyon dolar hasılat elde etmişti.

10. filmin konusu ve teması hakkında resmi bir açıklama yapılmış değil. Ancak iddialara göre yeni film, 9. film ile doğrudan bağlantılı olacak. Ayrıca belirtilenlere göre Ocak 2022’de, Hızlı ve Ofkeli 10 ile 11 olarak iki filmin çekimlerinin eş zamanlı olarak yürütüleceği belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir:

Oyunlar için haftada 1.7 milyar dolar harcandı

Ücretsiz Adobe Creative Cloud Express yayınlandı

Mouse yerine göz ile tıklama teknolojisi kullanılacak

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz