Cumartesi, Ekim 16, 2021
Ana SayfaTeknolojiHuawei Band 4 Pro, 12 Güne Kadar Pil Ömrü Sunuyor!

Huawei Band 4 Pro, 12 Güne Kadar Pil Ömrü Sunuyor!

Huawei, akıllı bileklik serisine yeni eklediği ‘Band 4 Pro’ modelini kısa bir süre önce piyasaya sürdü. 499 liralık bir fiyat etiketiyle satışa sunulan Huawei Band 4 Pro, 5 ile 12 gün arasında pil ömrü sunuyor. 

Huawei, akıllı bileklik serisine yeni eklediği Band 4 Pro’ modelini kısa bir süre önce kullanıcı beğenisine sundu. Cihazın; geliştirilmiş konforu, uzatılmış pil ömrü, yükseltilmiş sağlık takibi ve optimize edilmiş akıllı fonksiyonları sayesinde daha kolay ve rahat bir kullanıcı deneyimi sunduğu ifade edildi. Ürün; “Zencefil Kırmızısı”, “Pembe Altın” ve “Grafit Siyahı” olmak üzere toplamda 3 renk seçeneği ile piyasaya sürüldü. Huawei Band 4 Pro’nun ayrıca, 499 liralık bir fiyat etiketiyle Huawei Online Mağaza’daki yerini aldığı belirtildi.  

Aktarılan detaylara göre; iç mekan koşusundan küreğe kadar 11 farklı ana spor dalını destekleyen Band 4 Pro, entegre GPS modülü sayesinde kullanıcıların spor bilgilerini bir akıllı telefona bağlanmaya ihtiyaç duymadan da kaydedebiliyor. Ürünün, 0.95 inçlik bir AMOLED ekranı ve 25 gramlık ağırlığı bulunuyor. Cihaz, yapılan spor çeşidine ve süresine bağlı olarak kullanıcılarına 5 ile 12 gün arasında pil ömrü sunabiliyor.  

Huawei Band 4 Pro

Geliştirilen nabız takip özelliği ve uyku izleme veya kandaki oksijen oranını ölçme gibi nabız takibe bağlı tüm ölçüm işlevlerinin iyileştirildiği belirtiliyor. Ayrıca bileklik, akıllı alarm ile kullanıcısının uzun hareketsizlik sürelerini belirleyerek bu durumlarda uyarı gönderiyor. Böylece kullanıcılar, kendi belirledikleri veya yapay zekanın otomatik olarak belirlediği sağlık kriterlerinin dışına çıktıklarında Huawei Band 4 Produrumu hemen fark ediyor ve kullanıcılarını uyarıyor.  

Huawei Band 4 Pro tarafından desteklenen antrenman modları, geniş bir yelpazeye yayılıyor

Huawei Band 4 Pro Antrenman Modları

TruSeen 3.5” ile desteklenen ürün, iyi bir egzersiz ve antrenman için kalp atış hızı bölgesini ve egzersiz sınıfını gerçek zamanlı ve kullanıcıya özel olarak egzersiz sırasında hemen ayarlıyor. Kalp atış hızı izleme, dış mekan-iç mekan koşusu, dış mekan-iç mekan yürüyüşü, dış mekan-iç mekan bisiklet, eliptik, kürek ve serbest antrenman modları da Huawei Band 4 Pro tarafından destekleniyor. Band 4 Pro, kan oksijen doygunluğu seviyelerini (SpO2) izlemeyi de destekliyor. Kullanıcılar böylece, bir dakika içinde SpO2 seviyelerini kolayca test edebiliyor ve vücut durumlarını istedikleri zaman değerlendirebiliyor.  

Bununla birlikte Band 4 Pro; Bluetooth üzerinden müzik çalma, sosyal medya uygulamaları, SMS ve telefon çağrılarından gelen mesaj ve hatırlatmaları gösterme, telefonun yerini bulma ve telefon kamerasını uzaktan kontrol etme gibi özellikleri ile kullanıcıların telefona olan bağlılığını azaltarak daha özgür hareket etmesini de sağlıyor. Band 4 Pro’nun tüm gelişmiş özelliklerinden faydalanmak için kullanıcıların, her Android cihaza kurulabilen online uygulama mağazası AppGallery’den HUAWEI Health uygulamasını indirmeleri gerekiyor.  

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız. 

İlginizi çekebilir:

Huawei Band 4 Kandaki Oksijen Oranını da Ölçecek

Huawei Band 4 Türkiye’de satışa sunuldu

Xiaomi Mi Band 5, Türkiye’de Kullanıcı Beğenisine Sunuldu 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR