Ekrem İmamoğlu Twitch

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Twitch kanalı açtı. Kanalın, ‘Spor İstanbul Gençlik ve Eğlence Festivali ile birlikte yayın hayatına başlayacağı ifade edildi.  

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Twitch kanalı açtığını duyurdu. Kanalın, ‘Spor İstanbul Gençlik ve Eğlence Festivali’ ile birlikte yayın hayatına başlayacağı ifade edildi. Sosyal medya platformlarını etkin bir şekilde kullanan İmamoğlu’nun YouTube kanalındaki videolarının da milyonlarca kişi tarafından izlendiği biliniyordu. İmamoğlu, bu kez de Twitch üzerinden gençlerle buluşmaya devam edeceğine işaret etti.  

Aktarılan detaylara göre; Ekrem İmamoğlu’nun Twitch kanalı, 19 Mayıs günü saat 19.00’da ‘Spor İstanbul Gençlik ve Eğlence Festivali’nin büyük açılışında yayın hayatına başlayacak. Kanaldaki ilk canlı yayın ise ilk kez canlı olarak gerçekleşecek “Zor Sor” programı olacak.  

Ekrem İmamoğlu, Twitch kanalındaki ilk canlı yayınında ünlü isimlerin zor sorularına yanıt verecek 

İmamoğlu Twitch

‘Spor İstanbul Gençlik ve Eğlence Festivali’ kapsamında ilk canlı yayını ile gençlere seslenecek Ekrem İmamoğlu’na; yayın boyunca Kaan Sezyum, Efe UygaçTuana Yılmaz, Cem İşçiler, Zeynep Özkaya, Soykan Soner, Sena Gül,Mete Baş, Okan Asman, Surhay Bakış, Sercan Yıldırım, Başak Çakmak, Batu Bozkan, Berke Demir, İlyas Yalçıntaş, Feride Hilal Akın, Mete Özbey, Tuna Akşen, Ceren Pektaş, Cansu Öktem, Cemre Sıla Atılğan, İlayda Sürücü, Yeliz Korkmaz ve Nursema Altuntaş gibi ünlü isimler eşlik edecek. Yayın sırasında tanınmış isimlerin zor sorularına yanıtlar verecek olan Ekrem İmamoğlu, ‘IGEF 2021’in ardından da Twitch kanalındaki farklı içeriklerle gençlere seslenmeye devam edecek. 

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Ekrem İmamoğlu Yeni Metrobüsleri Test Etti

Mansur Yavaş, Resmi Twitch Hesabı Açtı 

Mansur Yavaş ve Pqueen’in Twitch Yayını Rekor Kırdı! 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz