Mansur Yavaş Twitch

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, resmi Twitch hesabı açtı. Hesapta, henüz herhangi bir canlı yayın yapılmadı. Söz konusu hesabın takipçi sayısının, güncel olarak 20 bin seviyesinde olduğu ifade edildi. Yavaş, kısa bir süre önce ‘Pqueen’ isimli bir Twitch yayıncısına da Twitter üzerinden yanıt vermişti.  

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, kendi Twitch hesabını açtı. Oyun tutkunları tarafından yaygın olarak kullanılan popüler canlı yayın platformu Twitch, yaşanan gelişmeden kısa bir süre sonra Yavaş’ın hesabını doğruladı. Hesapta, güncel olarak herhangi bir canlı yayın yapılmadığı ve yayın geçmişi bulunmadığı ifade edildi. Söz konusu hesabın takipçi sayısının da 20 bin seviyesinde olduğu dile getirildi.  

Diğer yandan; Mansur Yavaş, kısa bir süre önce ‘Pqueen’ isimli bir Twitch yayıncısına resmi Twitter hesabı üzerinden yanıt vermiş ve platforma olan ilgisini göstermişti. Paylaşım, Yavaş’ın ‘Pqueen’in programına konuk olduğunu gösteren montajlı bir görsele yanıt olarak yapılmıştı. Yavaş, Twitter hesabı üzerinden verdiği yanıtta Sevgili Pelin, içeriklerin beni ve ailemi çok eğlendiriyor. Gençlerimizin pozitif enerjisi bizleri mutlu ediyor. Twitch’te bir gün yayınına katılıp chat’e selam vermek isterim” ifadelerini kullanmıştı. Söz konusu paylaşım, 170 bine yakın beğeni ve 7 bin 300 civarında ‘retweet’ almıştı.  

Mansur Yavaş tarafından açılan Twitch hesabı içerisinde, ne tür paylaşımlar yapılacağı bilinmiyor 

Mansur Yavaş Twitch Hesabı

Mansur Yavaş tarafından açılan Twitch hesabı içerisinde, ne tür paylaşımlar yapılacağı ve hesabın ne amaçla açıldığı ise henüz bilinmiyor. Fakat Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı, sık sık sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla gündeme geliyor. Özellikle Twitter’da yaptığı paylaşımlarla gündeme oturan Yavaş’ın, Twitch’i de genç kitleye daha kısa yoldan ulaşabilme hedefiyle kullanabileceği tahmin ediliyor.  

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Mansur Yavaş’ın Düzenlediği Bir İftar da Benden Kampanyası Siber Saldırıya Uğradı

E-Bebek Sitesine Yapılan Siber Saldırı Altında 20 Milyon Liralık Bir Fidye Talebi Yattığı İddia Ediliyor 

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin Yeni Müfettişi Fidbi!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz