Karcher Anneler Günü

Almanya merkezli küçük ev aletleri şirketi Karcher, Anneler Günü için hediye önerilerini paylaştı. Buharlı temizlik makinelerinden cam silme cihazlarına, basınçlı yıkama makinelerinden kablosuz elektrik süpürgelerine kadar birçok seçeneğin, “www.karcher.com” üzerinden Anneler Günü’ne özel yüzde 20 fiyat avantajı kampanyasıyla satışa sunulduğu ifade edildi.  

Anneler Günü yaklaşırken, anneleri mutlu edecek en güzel hediyeyi bulma telaşı da başladı. Almanya merkezli küçük ev aletleri şirketi Karcher, bu kapsamda Anneler Günü için hediye önerileri derledi. Şirketin üstün teknolojiye sahip ürünlerinin, tüm annelerin gönlünde yatan gerçek hijyen ve temizliği eve getirdiği ifade edildi. Şirket ayrıca; buharlı temizlik makinelerinden cam silme cihazlarına, basınçlı yıkama makinelerinden kablosuz elektrik süpürgelerine kadar birçok seçeneğin, “www.karcher.com” üzerinden Anneler Günü’ne özel yüzde 20 fiyat avantajı kampanyasıyla satışa sunulduğuna işaret etti.  

Hazırlanan hediye önerileri arasına giren ilk ürün, annelere cam temizlemeyi zahmetli bir iş olmaktan çıkarıp keyif haline getirmeyi hedefleyen cam silme makinesi oldu. Annelerin cam temizliğindeki beklentilerine fazlasıyla cevap vereceği belirtilen cihaz ile camların zahmetsizce pırıl pırıl hale geldiği dile getirildi. Aktarılan detaylara göre; püskürtme şişesi ile cama piskürtülen su ve deterjanı, mikrofiber temizleme bezi sayesinde yüzeye yaydıktan sonra vakumlama başlığı ile kirli suyu vakumlayarak tüm yüzeyi iz bırakmadan zahmetsizce temizlemeye fırsat veren cihaz, hafif olması sayesinde de pencereleri temizlerken önmeli bir konfor sağlıyor.  

Karcher kablosuz elektrikli süpürgeler, özgür bir temizlik deneyimi vadediyor

Karcher Kablosuz Elektrikli Süpürgeler

Annelerin, evde gerçek anlamda hijyen sağlayacak olan buharlı temizlik makinelerine de hayran kalacağı belirtiliyor. Özellikle pandemi sürecinde kullanıcıların kendini daha da güvende hissetmesi için buharın gücünden faydalanan cihazlar, temizlik ve hijyeni bir arada sunuyor. Karcher kablosuz elektrikli süpürgeler ile de annelerin özgürce temizlik yapmanın keyfini yaşayacağı dile getiriliyor. Paylaşılan bilgilere göre; üstün emiş gücü ve uzun süre dayanan bataryaları ile birbirinden farklı seçeneklerde her annenin tercihine uygun bir kablosuz elektrikli süpürge, Kärcher’de mutlaka yer alıyor. Şirketin ürün gamındaki cihazlar ile mobilyaları da temizlemek artık problem olmaktan çıkıyor. ‘Karcher K5 Power Control Home’ ürünü ile anneler; çitler, küçük bahçe yolları ve döşeme taşları temizliğinde de fark yaratmanın mutluluğunu yaşayabiliyor.  

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayınız. 

İlginizi çekebilir:

Karcher, Geliştirdiği Temizlik Makineleri ile Yüzde 80 Su Tasarrufu Sağlıyor! 

‘Karcher VC 5 Premium’ Kablosuz Süpürge, Minimum Enerji ile Maksimum Temizlik Vadediyor 

Homend, ‘Alex’ Robot Süpürge Modellerini Tanıttı! 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz