galaxy a71 ön inceleme

Samsung’un orta segment olarak konumlandırılabileceğimiz cihazı, Galaxy A71’in ön incelemesini sizin için yaptık. 

Samsung Galaxy A71 Ön İnceleme Videomuz:

Orta segment akıllı cep telefonlarında rekabet büyüyor. Bununla birlikte markalar, orta sınıf mobil cihazlarının kameralarına ve tasarımlarını çok daha fazla önem veriyor. Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung’un Galaxy A71 akıllı telefonu, tasarımı ve 64 MP’lik ana kamerasıyla dikkat çekiyor.  

Samsung Galaxy A71 teknik özellikler 

Samsung Galaxy A71 teknik özellikler Samsung’un orta segment cihazı olan Galaxy A71, dörtlü arka kamera sistemine sahip. Arka tarafında bulunan ana kameramız 64 MP büyüklüğünde. Ana kameramıza, 12 MP’lik geniş açı kamerası, 5 MP’lik yakın çekim yapabilen macro kamera ve 5 MP’lik alan derinliği sağlayan kamera eşlik ediyor. Bunlarla birlikte ön kameramızın büyüklüğü 32 MP. Ayrıca hem ön hem de arka kameralar ile Ultra HD videolar çekebiliyoruz. Fotoğraf örneklerini, ön inceleme videomuzda bulabilirsiniz.  

A71’in aynı zamanda 6.7 inçlik FHD+ çözünürlüğünde, Süper AMOLED bir ekranı bulunuyor. Bu ekranın Süper AMOLED olmasıyla birlikte siyah görsellerin görüntülenmesi anında, güç tasarrufu sağlıyor.  

Cihaz, işlemci noktasında Snapdragon 730 işlemcisini kullanıyor. Bu işlemciye 8 GB bellek ve 128 GB depolama alanı eşlik ediyor. Orta segment bir cihaz için yeterli donanıma sahip olan Galaxy A71, günlük işlerimizin altından kalkabileceği gibi oyunda oynatabilecek bir donanıma sahip.  

Ayrıca A71’in 4500 mAh’lik bir bataryası bulunuyor. Bu batarya 25W hızlı şarj özelliği ile destekleniyor. Bu büyük piline rağmen A71’İn ağırlığı sadece 179 gram. Telefonun kalınlığı ise 7.7 mm.  

İnternet Dolandırıcılığı – Timur Akkurt & Ekin Kollama

108 MP kamerası ile dikkat çeken Xiaomi Mi Note 10 incelemesi