Pazartesi, Nisan 19, 2021
Ana SayfaDijitalKripto Para Borsası Thodex, Yeni Üyelerine 2 Milyon Dogecoin Hediye Ediyor 

Kripto Para Borsası Thodex, Yeni Üyelerine 2 Milyon Dogecoin Hediye Ediyor 

Yerli kripto para borsası Thodex, 15 Mart ve 15 Nisan tarihleri arasında yeni üye olan kullanıcılara toplamda 2 milyon Dogecoin (DOGE) hediye edeceğini duyurdu. Kampanya kapsamında; Thodex’e 3. seviye üyeliği onaylanan kullanıcıların hesabına, 150 Dogecoin yatırılacağı ifade edildi. 

Aylık 100 milyar liralık işlem hacmi ve yurt içi ile yurt dışında 500 bine yakın üyesi bulunan yerli kripto para borsası Thodex, 15 Mart ve 15 Nisan tarihleri arasında yeni üye olan kullanıcılara toplamda 2 milyon Dogecoin (DOGE) hediye edeceğini duyurdu. Son ayların gözde kripto para birimlerinden biri olan Dogecoin’in piyasa değerinin, güncel olarak 1.4 milyar doları aştığı ifade edildi. Kampanya kapsamında; Thodex’e 3. seviye üyeliği onaylanan kullanıcıların hesabına, 150 Dogecoin yatırılacağı belirtildi. Son bir yıl içinde hem ABD’den hem de Estonya’dan aldığı lisanslarla yurt dışındaki büyümesini de sürdüren ve bu alanda dünyanın en önemli kripto para borsalarından biri olmak için çalışan Thodex’in sloganının ise “THODEX 2.000.000 Dogecoin dağıtıyor! Sen de üye ol, 2 milyon Dogecoin’den 150’si senin olsun” olduğu dile getirildi. 

Kampanya şartlarına göre; Thodex’e yeni kayıt yaptırıp 3. seviye üyeliği tamamlanan kullanıcıların hesabına, işlem yoğunluğuna göre en geç 24 saat içinde 150 Dogecoin aktarılacak. Böylece toplam 2 milyon DogecoinThodex’in yeni üyelerine dağıtılacak. Kampanya; Thodex’e üye olmayan kullanıcıların yanı sıra, kripto para borsalarına ilgi duyan tüm yatırımcıların katılımına açık olacak.  

Elon Musk ile popülaritesini artıran Dogecoin, NBA takımı tarafından da ödeme aracı olarak kullanılıyor 

Elon Musk Dogecoin

Diğer yandan; Elon Musk ve Snoop Dogg gibi ünlüler tarafından ön planda tutulan kripto para cinsi olarak bilinen Dogecoin, ABD’nin NBA liginin ünlü basketbol takımı ‘Dallas Mavericks’ tarafından da ödeme aracı olarak kullanılıyor. Takımın sahibi ünlü milyarder Mark Cuban’ın da işaret etmesinin ardından her geçen gün yatırımcı sayısını artıran Dogecoin’in, şu andaki piyasa değerinin 1.4 milyar dolar seviyesinde olduğu biliniyor.  

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Elon Musk’tan Yeni Dogecoin Paylaşımı!

Genelde Yatırım Aracı Olarak Kullanılan Bitcoin 21. Yüzyılın Altını Olacak

En Çok Kripto Para Alım Satımı Yapanlar, Z Kuşağı Üyelerinden Oluşuyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR