mcdodo-kablosuz-sarj-min

Dünyanın en büyük mobil aksesuar üretici isimlerinden birisi olan Mcdodo, iPhone cihazlar için özel üretilmiş kablosuz şarj standı geliştirdi. 15W hızlı şarj desteği sunan cihaz, aynı anda iPhone, Apple Watch ve Airpods gibi Apple ürünlerin kablosuz olarak şarj edebiliyor.

Mcdodo, yeni kablosuz şarj ünitesi ile birlikte aynı anda 3 cihazı şarj edebilme olanağı sunuyor. Dünya ile aynı anda Türkiye’de de satışa sunulan kablosuz şarj ünitesi, uygun fiyatı ile dikkat çekiyor.

Tüm cihazlara aynı anda kablosuz şarj imkanı sunan Mcdodo şarj ünitesi, iPhone, Apple Watch, AirPods gibi Apple ürünlerini destekliyor. Tasarımı ile de dikkat çeken kablosuz şarj ünitesi, ısınmaya karşı özel bir korumaya sahip.

MagSafe desteğine de sahip olan kablosuz şarj standı, telefon şarj alanında 15W, 10W, 7.5W ve 5W şarj desteğine sahip. AirPods şarj alanında ise 5W kablosuz şarj desteği verilmiş. Ünitenin alt tarafından bulunan QI uyumlu stand, Huawei ya da Samsung gibi kablosuz kulaklıkları şarj edebiliyor. Ayrıca bu stand üzerinde dikey bir şekilde telefonlar da şarj edilebiliyor.

mcdodo-kablosuz-sarj-unitesi-min

Mcdodo kablosuz şarj ünitesi, benzeri rakiplerine kıyasla oldukça uygun fiyata sahip. 2 in 1 şarj ünitesi 349 TL, 3 in 1 şarj ünitesi ise 399 TL fiyat etiketi ile erişilebilir durumda.

Taşınabilir bir ünite olması ve yalnızca 200 gr olması sayesinde kullanıcılar, ihtiyaç duyulan her yerde birden fazla cihazını aynı anda kablosuz bir şekilde şarj edebilecek. Kablosuz şarj ünitesi, Türkiye’de Amazon, Hepsiburada, N11, Trendyol ve Gittigidiyor üzerinde satışa sunulmuş durumda.

İlginizi Çekebilir:

Xiaomi, 3 Farklı Cihazı Aynı Anda Kablosuz Şarj Eden Yeni Şarj Cihazını Tanıttı

Macbook’ların kablosuz şarj cihazına dönüşeceği bir patent ortaya çıktı

‘Hi Speed’ Etkinliği Öncesi, ‘iPhone 12’ Manyetik Kablosuz Şarj Aleti ile İlgili Detaylar Sızdırıldı 

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz