Samsung’un gelecek sene tanıtacağı Galaxy S23 serisinin fiyat etiketleri hakkındaki ilk bilgiler geldi. İşte, Galaxy S23, Galaxy S23 Plus ve Galaxy S23 Ultra’nın sızdırılan fiyatları hakkında tüm detaylar…

Samsung 2023 yılında yeni amiral gemisi modellerinin bulunduğu Galaxy S23 serisini tanıtacak. Normal şartlarda markanın bu seriyi, Şubat ayının başlarında tanıtması bekleniyordu. Tarih hakkında bilgilendirme yapan kıdemli teknoloji analisti @TheGalox_, ek olarak Samsung Galaxy S23 seri için tahmini fiyat etiketlerini de paylaştı. Serinin fiyatlarının nasıl olacağına birlikte detaylı olarak göz atalım.

Samsung Galaxy S23 Serisi’nin Tahmini Fiyat Etiketleri

Samsung, Şubat ayının başlarında yapacağı Unpacked etkinliğinde Galaxy S23 serisini tanıtacaktı. Ancak şirket, modellerin fiyatları konusunda kararsızlık yaşadığı için etkinliği Şubat ayının sonlarına doğru gerçekleştirecek. Bu seride yer alacak telefonlar; Galaxy S23, Galaxy S23 Plus ve Galaxy S23 Ultra modelleri olacak.

Tanıtım tarihiyle ilgili bilgilendirme yapan @TheGalox_ adlı kıdemli teknoloji analisti Twitter hesabından yeni gelecek seri için şu detayları da belirtti:

  • Samsung Galaxy S23 fiyat etiketi: 799 dolar (14.891 Türk Lirası + vergiler)
  • Samsung Galaxy S23 Plus fiyat etiketi: 899 dolar (16.755 Türk Lirası + vergiler)
  • Samsung Galaxy S23 Ultra fiyat etiketi : 1199 dolar (22.347 Türk Lirası + vergiler)

Seride, Snapdragon 8 Gen 1 İşlemcinin Özel Bir Varyantı Kullanılacak

Galaxy S23 serisinde, Snapdragon 8 Gen 1 işlemcisinin sadece bu modellere özel olarak tasarlanmış bir varyantı kullanılacak. Klasik model olarak bilinen Galaxy S23, bu işlemci haricinde bir de farklı bir varyant ile gelecek. Yani klasik modelin iki farklı işlemci seçeneği ile kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Samsung, daha önce çift işlemci seçeneği ile tanıtmayı bütün modellerinde yapıyordu. Ancak ülkelerden gelen tepkilere bağlı olarak bu durumda azaltmaya gitti. Seri hakkındaki daha önce ortaya çıkan bilgilerde, cihazların 17 Şubat tarihinde satışa sunulacağı bilgisi mevcuttu. Güncellenen bilgilere göre satışa başlama tarihinin de aynı doğrultu da ileriye atması bekleniyor.

Samsung Galaxy S23 serisindeki telefonların ortaya çıkan fiyatları hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Seride almayı düşündüğünüz bir cihaz bulunuyor mu?

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz