Bannerlord eş zamanlı
Okuma Süresi
2 dakika

TaleWorlds yapımcılığında, 8 yıl önce duyurulmuş olan Mount & Blade II: Bannerlord, 30 Mart tarihinde erken erişime açıldı. Oyuncuların merakla beklediği Mount & Blade II: Bannerlord ‘un satış rakamı sadece 100 dakika içerisinde 100 bini aştı ve Bannerlord, şu an eş zamanlı olarak 172 bin oyuncu tarafından oynanma barajını aşmış durumda. Aldığı pozitif yorumlarla birlikte, merakla beklenen oyun, şu an Steam için 2020 yılının en iyi çıkış yapan oyunu oldu.

TaleWorlds tarafından 8 yıl önce duyurusu yapılan Mount & Blade II: Bannerlord oyunu, 30 Mart tarihinde erken erişime açıldı. İlk başta 31 Mart olarak açıklanan erken erişim tarihi, son dönemde insanların daha fazla evden vakit geçiriyor olmasından dolayı bir gün erkene çekildi. Bu sayede 8 yıldır oyunu bekleyen oyuncular, merakla bekledikleri oyuna bir gün önceden ulaşma imkanı kazandı. Ayrıca TaleWorlds, yaptığı açıklamada şu an oluşan evde kalma hallerinden dolayı, oyunun çıkışına özel %10 indirim yapacağını açıklamıştı. 149,99 Türk lirasına satılacak olan oyun, şu an Steam üzerinden 134,99 Türk lirasına satılıyor. Bunca yıldır oyuncular tarafından tutku ile beklenen oyun, şimdiden önemli başarılar elde etti. Mount & Blade II: BannerlordSteam için şu an 2020 yılının en iyi çıkış yapan oyunu olmuş durumda. 

2020 yılının en iyi çıkış yapan oyunu: Bannerlord

2020 yılının en iyi çıkış yapan oyunu

30 Mart tarihinde, Türkiye saati ile 14.00’da erken erişime açılan oyun, bilinen eksiklerine ve erken erişim noktasında olan aksaklıklarına rağmen oyuncular tarafından fazlasıyla sevildi. 2020 yılının, Steam için için en iyi çıkış yapan oyunu seçildi. Bunun üzerine oyunun resmi Twitter hesabından paylaşılan mesaj ile oyunculara teşekkür edildi.  

Yapılan açıklamada oyunun ilk 100 dakikasında 100 bin satışı geçtiğini, ve kısa süre içerisinde 145 bin eş zamanlı oynanmaya ulaştığı söylendi. Ayrıca ilk üç saat içinde 1250’den fazla yorum ve %88 olumlu puanlamaya eriştiği belirtildi. Daha sonra atılan başka bir Tweet ile Bannerlord ‘un eş zamanlı oynanma sayısının 172 bini geçtiği ve dünyanın en büyük oyunları ile başa baş gittiğini gösteren bir istatistik daha paylaşıldı.  

Oyuncular tarafından merakla beklenilen Mount & Blade II: Bannerlord, istediği ve beklediği ilginin çok daha fazlasıyla karşılaşmışa benziyor. Ayrıca oyunda şu an Türkçe alt yazı ve arayüz desteği sağlanmış durumda.

Can Sıkıntısına Birebir 5 Mobil Savaş Oyunu

Huawei, Google uygulamalarını bünyesinde istiyor

 

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz