Netflix Türkiye Nisan Ayı Programı

Netflix Türkiye Nisan 2021 dizi takvimi, tüm detaylarıyla karşınızda. Hem 2’nci sezon onayını alan ve Nisan ayı içinde yayınlanacak olan hem de 1’inci sezonuyla ilk defa izleyici beğenisine sunulacak olan yapımlara yer verdiğimiz bu haberimizde, dizilerin içeriklerine de kısaca değindik. İşte ‘Netflix Türkiye Nisan 2021 dizi takvimi’,‘Netflix Türkiye Nisan 2021 takvimi’, ‘Netflix Türkiye Nisan ayı programı’ ve ‘Netflix Nisan 2021 yeni diziler’… 

Mini dizilerden, romantik, suç türüne kadar izleyicisini yeni hikayelerle buluşturacak olan Netflix’in Nisan ayı programını sizler için listeledik. İşte; ‘Netflix Türkiye Nisan 2021 dizi takvimi’. ‘Netflix Türkiye Nisan 2021 takvimi’. ‘Netflix Nisan 2021 yeni dizi ve filmler’. ‘Netflix Türkiye Nisan ayı programı’. ‘Netflix Nisan 2021 yeni diziler’.

Netflix Türkiye Nisan 2021 Dizi Takvimi 

Netflix Türkiye Nisan Ayı Programı

‘Netflix Türkiye Nisan 2021 dizi takvimi’. ‘Netflix Türkiye Nisan 2021 takvimi’. ‘Netflix Nisan 2021 yeni dizi ve filmler’. ‘Netflix Türkiye Nisan ayı programı’. ‘Netflix Nisan 2021 yeni diziler’. ‘Netflix Türkiye Nisan 2021 dizi takvimi ‘Netflix Türkiye Nisan 2021 dizi takvimi

The Serpent  

Netflix Türkiye Nisan Ayı Programı

Listemize ilk sırada, yayın tarihi 2 Nisan olan ‘The Serpent’ ile başlıyoruz. Gerilim, suç, drama türünde olan bu mini dizi “Bikini Katili” olarak tanınan ve oldukça acımasız Charles Sobhraj’ın 1970’lerde Güneydoğu Asya’da Batılı turistleri kendine av olarak seçmesini konu alıyor.  

Bitter Daisies  

Netflix Türkiye Nisan Ayı Programı

Netflix Türkiye Nisan ayı programı arasında olan ‘Bitter Daisies’ 6 bölümlük 1’nci sezonunun ardından 2 Nisan’da 2’nci sezonuyla izleyicisinin karşısına çıkacak. İspanya yapımı suç ve gerilim türünde olan dizi, birbirine bağlı insanların yaşadığı bir kasabada küçük bir kısın kaybolmasını ve bu olayı soruşturan bir dedektifi konu almaktadır. Dedektif bu soruşturma esnasında kendi yaşadığı kayıpla bağlantılı sırlarla karşılaşır. 2’nci sezonda ise işte bu hikayenin devamını bekliyoruz.  

Family Reunion  

Netflix Türkiye Nisan Ayı Programı

Durum komedisi türünde, aile ve çocuk temalı diziler arasında bulunan ‘Family Reunion’ ilk iki kısmıyla Netflix’te yer alıyor. 5 Nisan’da ise dizinin üçüncü kısmı izleyicilerle buluşacak. 1’inci kısım 10 bölüm, 2’nci kısım 9 bölüm olan dizi, McKellan ailesini konu almaktadır. Aile Seattle’den Georgia’nın küçük bir kasabasına taşınır ve geleneksel büyükanne ile büyükbaba bu ailenin şehirli tarzlarına meydan okur.  

Bu Bir Soygundur: Dünyanın En Büyük Sanat Hırsızlığı  

Netflix Türkiye Nisan Ayı Programı

Gerçek suç belgeselleri türünde olan ‘Bu Bir Soygundur Dünyanın En Büyük Sanat Hırsızlığı’ adlı mini dizi 7 Nisan’da yayınlanacak. Boston’da bulunan ve milyonlarca dolarlık esere ev sahipliği yapan Isabella Stewart Gardner müzesinin polis gibi giyinmiş iki kişi tarafından soyulmasını konu alan dizi izleyiciye ‘tabloları çalan herkes öldürüldü mü’, ‘tabloları nerede ve kim sakladı’ sorularını düşündürüyor. Netflix izleyicisini,  13 eser çalan hırsızları bulan kişiye 10 milyon dolar ödülün bile teklif edildiği ve uluslararası bir olay haline gelen bu suçla buluşturacak.  

Snabba Cash  

Netflix Türkiye Nisan Ayı Programı

Yayın tarihi 7 Nisan olan ‘Snabba Cash’ film üçlemesinin 10 yıl sonrasında geçmektedir. 1’inci sezonu yayınlanacak olan dizi, İsveç yapımı ve suç, drama türündedir. Dizide üç yeni karakter şirket kurma furyası ile Stockholm’ün yeraltı dünyasına girerek kolay paranın peşine düşer.  

The Wedding Coach   

Netflix Türkiye Nisan Ayı Programı

1’inci sezonu 7 Nisan’da yayınlanacak olan ‘The Wedding Coach’ komedyen Jamie Lee’nin yer aldığı düğün ve aşk temalı reality bir dizidir.  

The Big Day  

Netflix Türkiye Nisan Ayı Programı

1’inci koleksiyonu 3 bölümden olarak Netflix’te yer alan ‘The Big Day’ 7 Nisan’da 2’nci koleksiyonuyla yayınlanacak. Düğün ve aşk temalı reality bir dizi olan The Big Day, izleyiciyi Hindistan’ın milyarlarca dolarlık düğün sektörüne götürüyor. Dizide 6 nişanlı çiftin gösterişli törenlerle dünyaevine girmesini izliyorsunuz.  

The Way of the Househusband  

Netflix Türkiye Nisan Ayı Programı

Netflix Türkiye Nisan 2021 takvimi arasında olan ‘The Way of the Househusband’ 1’inci sezonuyla yayınlanacak. Anime olarak karşımıza çıkan dizi manga hayranlarına da hitap ediyor. Dizide, Japonya’nın en kötü ve efsaneleşmiş Yakuza’sı geçmişindeki kötü hayatını bırakıp evinin kocası olmaya karar verir. Ölümsüz Ejderha olarak anılan ve arkasında birçok şehir efsanesi bırakan Yakuza’nın mafya hayatını bırakması da o kadar kolay değildir. Komedi türünde izleyeceğimiz bu anime dizi 8 Nisan’da izleyiciyle buluşacak.  

Bitmeyen Aşklar  

Netflix Türkiye Nisan Ayı Programı

Sosyal ve kültürel belgeseller türünde olan mini dizi ‘Bitmeyen Aşklar’ dünyanın farklı yerlerinde yaşayan 6 çiftin uzun yıllara meydan okuyan ilişkilerini ve aşklarını konu alıyor. Oldukça samimi bir hikaye sunacak olan dizi 13 Nisan’da yayınlanacak.  

Zero  

Netflix Türkiye Nisan Ayı Programı

Netflix Türkiye Nisan 2021 takvimi listemizi ‘Zero’ ile bitiriyoruz. 21 Nisan’da 1’inci sezonu yayınlanacak olan dizi bilim kurgu türünde ve görünmezlik gücü olan bir gencin etrafında gelişen olayları konu almaktadır.  Bu genç bazı suçlar işleyen birinin mahalleyi yönetme arayışına sürüklenir ve gizemli bir sanat öğrencisiyle tanışır.  

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayınız.

İlginizi çekebilir: 

Netflix, Hesap Şifrelerini Paylaşmayı Engellemek İçin Çalışıyor

Türkiye ‘deki Netflix Abone Sayısı Açıklandı

Mansur Yavaş ve Pqueen’in Twitch Yayını Rekor Kırdı! 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz