Netflix Aile ve Çocuk Filmleri

Covid-19 tedbirleri kapsamında pazar günleri sokağa çıkma yasağı devam ederken evde kalmak zorunda olduğunuz bu vakti ailenizle birlikte film izleyerek keyifli bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Bu nedenle, Netflix’te izleyebileceğiniz en iyi çocuk ve aile temalı filmleri sizler için listeledik ve içeriklerine de kısaca değindik. İşte; ‘Netflix’te ailece izleyebileceğiniz filmler’. ‘En iyi Netflix aile filmleri’. ‘Netflix aile ve çocuk filmleri’. ‘Netflix film önerileri’.  

İşte; ‘Netflix’te ailece izleyebileceğiniz filmler’. ‘En iyi Netflix aile filmleri’. ‘Netflix aile ve çocuk filmleri’. ‘Netflix film önerileri’. 

Netflix’te Ailece İzleyebileceğiniz Filmler

Netflix Aile ve Çocuk Filmleri

İşte; ‘Netflix’te ailece izleyebileceğiniz filmler’. ‘En iyi Netflix aile filmleri’. ‘Netflix aile ve çocuk filmleri’. ‘Netflix film önerileri’ tüm detaylarıyla haberimizde. 

IMDb Puanı Yüksek En İyi Netflix Aile Filmleri 

En İyi Netflix Aile Filmleri

Ruhların Kaçışı IMDb: 8.6 

Prenses Mononoke IMDb: 8.4 

E.T IMDb: 7.8 

Geleceğe Dönüş 2 IMDb: 7.8 

Çılgın Hırsız 1 ve 2 IMDb: 7.6 

Searching for Bobby Fischer IMDb: 7.4 

Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? IMDb: 7.3 

Miracles from Heaven IMDb: 7.1 

Jumanji: Vahşi Orman UMDb: 6.9 

Mogli: Orman Çocuğu IMDb: 6.8 

Charlie’nin Çikolata Fabrikası IMDb: 6.6 

Ruhların Kaçışı 

Netflix Aile ve Çocuk Filmleri

Netflix’te ailece izleyebileceğiniz filmler arasında olan ‘Ruhların Kaçışı’ bir Hayao Miyazaki animesi olması nedeniyle oldukça değerli bir filmdir. Hem yetişkinlere hem de 13 yaş ve üzeri çocuklara hitap eden filmde Chihiro, bir cadının yönettiği ve ona karşı gelenlerin hayvana dönüştürüldüğü sihirli bir dünyaya gelir ve olaylar gelişir. Miyazaki felsefesini seveceğiniz animelerden biri olan bu filmle çocuklarınızı sinema dünyasının nitelikli filmlerine de yönlendirmiş olursunuz.  

Prenses Mononoke 

Netflix Aile ve Çocuk Filmleri

Yine Hayao Miyazaki’nin yarattığı anime filmlerden biri olan ‘Presnes Mononoke’ en iyi Netflix aile filmleri arasında. 13 yaş ve üzeri izleyiciler için ideal olan bu film, ölümcül bir lanete yakalanan prensi konu almaktadır. Prens bu lanetten kurtulmak için yola çıkar ve kendisini bir savaşın ortasında bulur. 1997 yapım olsa da Miyazaki’nin diğer filmleri gibi güncelliğini koruyan animelerden biridir. 

E.T 

Netflix Aile ve Çocuk Filmleri

1982’de vizyona giren ve kült filmlere adını yazdıran ‘E.T’de Netflix’te ailece izleyebileceğiniz filmler arasında listemize giriyor. Filmde, yalnız bir çocuk ve dünyada mahsur kalan sevimli bir uzaylının dostluğunu izliyoruz. Çocuk, arkadaşını devletten korumaya ve onun evine dönmesine yardımcı olmaya çalışmaktadır.  

Geleceğe Dönüş 2 

Netflix Aile ve Çocuk Filmleri

Bir seri olan Geleceğe Dönüş filminin 2’ncisini Netflix’te ailenizle birlikte izleyebilirsiniz. Yine yılların sevilen filmleri arasında olan Geleceğe Dönüş 2’de Marty ve doktor bir felaketi önlemek için 30 yıl sonrasına gider ve 1985’e geri döndüklerinde zaman çizgisinin değiştirildiğini fark ederler.  

Çılgın Hırsız 1 ve 2 

Netflix Aile ve Çocuk Filmleri

7 yaş ve üzeri izleyiciler için ideal olan ‘Çılgın Hırsız’ aynı zamanda bir seri filmdir. Hollywood yıldızlarının seslendirdiği bu filmde, çok sevdiğimiz minyonları da izliyoruz. Serinin ilk filmlerinde Gru karakteri kötü kalpli bir hırsızdır. Fakat üç yetim kızın hayatına girmesiyle birlikte değişmeye başlar. Aynı zamanda bu kızların sorumluluğunu almakla birlikte görevini yapmakta da zorlanacaktır. Filmin her serisi farklı bir macera ve eğlence sunuyor.

Searching for Bobby Fischer 

Netflix Aile ve Çocuk Filmleri

1993 yapımı, 13 yaş ve üzeri izleyici grubu için olan ‘Searching for Bobby Fischer’, 7 yaşındaki oğlunun hızlı bir şekilde satrancı öğrendiğini ve iyi oynadığını fark eden babanın onu yarışmalara hazırlaması için bir satranç ustası tutmasını konu alıyor.

Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?

Netflix Aile ve Çocuk Filmleri

Aksiyon, macera türünde karşımıza çıkan ‘Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?’ dönem olarak 1926 yılında geçmektedir. Film, New York’u ziyaret eden cesur bir büyücünün bu topluluğu tehdit eden bir planı ortaya çıkarmasını konu almaktadır.

Miracles from Heaven 

Netflix Aile ve Çocuk Filmleri

Netflix film önerileri listemize sırada ‘Miracles from Heaven’ ile devam ediyoruz. Kızına tedavisi olmayan bir hastalık teşhisi konulan Christy, onu kurtarmak için çok çaba sarf eder 

Jumanji: Vahşi Orman 

Netflix Aile ve Çocuk Filmleri

Netflix’te ailece izleyebileceğiniz filmler listesinde yer alan ‘Jumanji: Vahşi Orman’ ormanda geçen bir vahşi oyunun içine çekilen dört liseli arkadaşı konu almaktadır. Bu arkadaşlar ormanda bir maceraya atılırlar. 

Mogli: Orman Çocuğu 

Netflix Aile ve Çocuk Filmleri

En iyi Netflix aile filmlerinden biri olan ‘Mogli: Orman Çocuğu’nda hayvanlar tarafından büyütülen yetim bir çocuğun hayatını izliyoruz. Çocuk zamanla kendi insan kökenleriyle yüzleşir ve kaderinin kontrolünü ele geçirir.   

Charlie’nin Çikolata Fabrikası 

Netflix Aile ve Çocuk Filmleri

Netflix’te ailece izleyebileceğiniz filmler arasında olan fakat aldığı IMDb puanını hak etmediğini düşündüğümüz bir filmle listemizi sonlandırıyoruz. ‘Charlie’nin Çikolata Fabrikası’nda Johnny Deep’in başrolde yer almasının yanı sıra oldukça keyifli ve eğlenceli üslubuyla tekrar tekrar izlemeyi tercih edebileceğiniz filmlerden biri olarak da karşımıza çıkıyor. Willy Wonka bir şeker fabrikası sahibidir ve ürettiği şekerler çocuklar tarafından oldukça sevilmektedir. Willy Wonka bir gün bir yarışma düzenler ve şeker fabrikasının kapılarını 5 çocuğa açar. Aynı zamanda şekerlerinin sırrını da açıklayacaktır.  

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız. 

İlginizi çekebilir: 

Netflix’te Yayınlanan Türk Dizi ve Filmler

Türkiye ‘deki Netflix Abone Sayısı Açıklandı

Netflix’in Türkiye’de Yayınlamadığı Dizi ve Filmler

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz