oneplus nord buds

OnePlus’ın uygun fiyatla piyasaya sürmesi beklenen OnePlus Nord Buds ‘ın sertifikalandırma esnasında çekilmiş fotoğrafları sızdırıldı. Detaylar Haberimizde.

OnePlus’ın yeni TWS kulaklıklarını uygun fiyatlı markası Nord adı altında piyasaya sürmesi bekleniyor. Daha önce kulaklığa dair render görseller paylaşılıyordu. Kulaklıklar FCC tarafından bugün sertifikalandı. Bu listeleme sonrası kulaklıkların gerçek fotoğraflarının yanı sıra pil kapasitesi ve perakende kutusundan neler çıkacağı hakkında bilgiler edinmiş olduk.

Kulaklıkların kendisi küçük dairesel bir dokunma alanına ve kısa, geniş, düz bir gövdeye sahip olacak.

OnePlus Nord Buds, kutusunda 480 mAh kapasiteli bir pile sahip olacak. Her bir kulaklık ise 41 mAh kapasiteli bir pil ile gelecek. Ürünün kutusunda ayrıca şarj için OnePlus’la özdeşleşmiş şekilde kırmızı renkli bir tarafı USB-C bir tarafı USB-A aktarım kablosu var gibi görünüyor.

Kulaklıkların adının yanı sıra siyah renge sahip olduğu da onaylandı. Ancak muhtemelen beyaz olmak üzere en az bir renk seçeneği daha bekleniyor. Kasanın model numarası E505A iken kulaklıklar da E505AR ve E505AL model numaralarına sahip. Ayrıca kulaklık BIS’de de görüldü, bu da Hindistan’da bir lansmanın yakın olduğu anlamına geliyor.

En büyük soru ise, bu TWS kulaklıkların maliyetinin ne olacağı. Şu anda, OnePlus en uygun fiyatlı TWS kulaklığı olan Buds Z2’yi 99€’a (Yaklaşık 1.599 TL) satıyor. Ancak Nord Buds’ın daha uygun fiyatlı olması bekleniyor.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

İlginizi çekebilir:

Lightning girişli ilk Android telefon, USB-C’li ilk iPhone’u Yapan Kenny Pi’den geldi

Samsung Galaxy Watch5 pil ömrü ile daha iddialı olacak

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz