En İyi Eğitim Uygulamaları

Hem iş hayatı hem sosyal hayatın bir gerekliliği olarak kendimizi geliştirebileceğimiz faaliyetlerde bulunmamız gerekiyor. Her şeyin geliştiği ve ilerlediği gerçeğini de düşündüğümüzde, her gün yaptığımız işi bile zamanı geldiğinde bilgi ve birikimlerimizle yenileme ihtiyacı doğabiliyor. Bu sayede gelişime ayak uydurabilir ve onunla birlikte hareket edebiliriz. Dolayısıyla alanımızda bilmediklerimizi öğrenmeli, bakış açımızı genişletebilmeli hem kişisel gelişim hem mesleki olarak kendimizi eğitebilmeliyiz. Tüm bunlar için de çeşitli online kurslardan destek alabiliriz. İşte; ‘Online kurslar alabileceğiniz mobil uygulamalar’. ‘Online eğitim uygulamaları’. ‘En iyi eğitim uygulamaları’. ‘Öğrenmeyi sevenler için en iyi online kurs uygulamaları’.  

Tekno Safari editörleri olarak bu haberimizde, çevrimiçi kurslar alabileceğiniz 8 mobil uygulamayı sizler için listeledik ve içeriğinden kısaca bahsettik. İşte; ‘Online kurslar alabileceğiniz mobil uygulamalar’. ‘Online eğitim uygulamaları’. ‘En iyi eğitim uygulamaları’. ‘Öğrenmeyi sevenler için en iyi online kurs uygulamaları’. 

Online Kurslar Alabileceğiniz Mobil Uygulamalar 

Öğrenmeyi Sevenler İçin En İyi Online Kurs Uygulamaları

Koç Akademi, TED, Udemy olmak üzere işte; ‘online kurslar alabileceğiniz mobil uygulamalar’. ‘Online eğitim uygulamaları’. ‘En iyi eğitim uygulamaları’. ‘Öğrenmeyi sevenler için en iyi online kurs uygulamaları’ haberimizin devamında. 

Udemy 

En İyi Eğitim Uygulamaları

‘Online kurslar alabileceğiniz mobil uygulamalar’ listemize ‘Udemy’ uygulamasıyla başlıyoruz. ‘Nedir, nasıl kullanılır’ içerkli haber serimizde de detaylı bir şekilde incelediğimiz Udemy uygulaması, online kurslar alanında en iyileri arasında yer alıyor. Yazılım Geliştirme, İşletme, BT ve Yazılım, Ofiste Verimlilik, Kişisel Gelişim, Tasarım, Pazarlama, Yaşam Tarzı, Fotoğrafçılık, Sağlık ve Fitness, Öğretmen Eğitimi, Müzik ve İspanyolca, İngilizce, Portekizce, Çince olmak üzere daha başka dillerde kurslar alabiliyorsunuz. Uygulama tek başına ücretsiz, yani hiçbir abonelik gerektirmiyor fakat kursları açabilmeniz için satın almanı gerekiyor. Udemy uygulamasında kurs ücretleri gözünüzü korkutmasın. Çünkü, uygulamanın sık sık indirim günleri oluyor ve 400 TL’lik kursu 40 TL’ye satın alabiliyorsunuz.  

Udemy uygulamasını Play Store ve App Store’dan indirebilirsiniz. 

AKADEMAS 

En İyi Eğitim Uygulamaları

‘Online kurslar alabileceğiniz mobil uygulamalar’ listemizde sırada İstanbul Ticaret Üniversitesi tarafından desteklenen ‘AKADEMAS’ uygulamasıyla devam ediyoruz. Dijital sertifika hizmeti de veren uygulamada, öğretmen ve diğer öğrencilerle de etkileşim içinde olabiliyorsunuz. AKADEMAS uygulamasında ücretsiz online programlar da mevcut. Bunlar; İlişkisel Pazarlama ve Yönetimi, Disiplin Yönetimi, Yönetim ve Liderlik, Dış Kaynak Kullanımı, Pazarlama İletişim Yönetimi, Etkin Sunum Teknikleri, Uluslararası Pazarlara Giriş, Mobbing– Psikolojik Şiddet, Etkili Zaman Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetim Modelleri şeklinde sıralanıyor.  

AKADEMAS uygulamasını Play Store’dan indirebilirsiniz. 

Domestika – Online courses 

En İyi Eğitim Uygulamaları

‘Öğrenmeyi sevenler için en iyi online kurs uygulamaları’ arasında yer alan ‘Domestika’ ile İllüstrasyon, Grafik Tasarım, Fotoğraf ve Video, Animasyon ve 3D, El Sanatları, Pazarlama ve İşletme, Kaligrafi ve Tipografi, Teknoloji, Mimarlık ve Mekanlar, Yazılım konularında eğitim alabilirsiniz. Hobilerinizi geliştirebileceğiniz bu uygulamada, uzman öğretmenlerden eğitimler alıyorsunuz. 

Domestika uygulamasını Play Store ve App Store’dan indirebilirsiniz. 

TubeStudy – Free Courses 

En İyi Eğitim Uygulamaları

‘Online eğitim uygulamaları’ arasında olan ‘TubeStudy’de İspanyolca, Fransızca, Almanca olmak üzere yabancı diller ve Photoshop, Tasarım gibi programlar da öğrenebilirsiniz. Uygulama store mağazasında tüm dersler ücretsizdir şeklinde pazarlansa da aslında satın alma işlemleri mevcut. Dolayısıyla TubeStudy uygulamasını indirirken ücretsiz olmadığı gerçeğini göz önünde bulundurun. 

TubeStudy uygulamasını Play Store’dan indirebilirsiniz. 

Yazılım Atölyesi Akademi: Kodlama Öğrenin 

En İyi Eğitim Uygulamaları

6 lise ve 13 üniversite ekibinden oluşan ‘Yazılım Atölyesi Akademi’ programlama öğrenmek isteyen veya programlama becerilerini iyileştirmeyi hedefleyen kişilere hizmet veriyor. Uygulamada yer alan programlama eğitimleri; C++, C#, Python, Java, RubyPerl, HTML5, CSS, Javascript, Çeşitli Kütüphaneler, PHP, Kotlin, Swift, React Native, Flutter, Native  Kodlama, Xamarin, Linux İşetim Sistemi, Windows İşletim Sistemi, Ağ Güvenliği, Sistem Güvenliği, Web Uygulamaları Güvenliği, Penetrasyon ve Uygulama Analizi’dir.  

Yazılım Atölyesi Akademi: Kodlama Öğrenin uygulamasını Play Store ve App Store’dan  indirebilirsiniz. 

LinkedIn Learning: Online Courses to Learn Skills 

En İyi Eğitim Uygulamaları

LinkedIn Learning’ uygulamasıyla listemize devam ediyoruz. Bu uygulamada, online olarak pazarlama ve yönetim dersleri alabilir, grafik tasarım öğrenebilir, fotoğrafçılık kursları alabilir, web ve etkileşimli tasarım eğitimlerini izleyebilir, liderlik, programlama, 3D, BT, animasyon ve daha pek çok konuda kurslara bakabilirsiniz. Aylık ve yıllık aboneliği bulunan uygulamada aldığınız kurslarla, yönetici olmak, sunum yapmak, nasıl pazarlık yapılacağını öğrenmek, iletişim ipuçları, zaman yönetimi, içerik ve dijital pazarlama, exel becerileri, oyun tasarımı, web geliştirme, logo tasarlama gibi daha pek çok konuda kendinizi geliştirebilirsiniz. 

LinkedIn Learning: Online Courses to Learn Skill uygulamasını Play Store ve App Store’dan indirebilirsiniz. 

TED 

En İyi Eğitim Uygulamaları

TED uygulamasında, çeşitli konuşmaları dinleyerek bakış açınızı genişletebilir, ilham alabilirsiniz. Diğer uygulamalarda olduğu gibi alanında uzman kişilerden eğitim almak yerine daha çok kişileri dinleyerek ufkunuzu genişletmenize yardımcı olabilecek bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor.  

TED uygulamasını Play Store ve App Store’dan indirebilirsiniz. 

Koç Akademi – Video Eğitim 

En İyi Eğitim Uygulamaları

Listemizde son olarak ‘Koç Akademi’ uygulamasına yer veriyoruz. Alanında uzman eğitmenler tarafından faydalı eğitimler alabileceğiniz uygulamayla, iş hayatınızı ve sosyal hayatınızı düzenleyebilirsiniz. Bu uygulamada, Aile, Bilişim Teknolojileri, Hobi Eğitimleri, Kişisel Gelişim, Sağlık ve Yaşam kategorilerinde kurslara ulaşabilirsiniz. 

Koç Akademi uygulamasını Play Store ve App Store’dan indirebilirsiniz. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız. 

İlginizi çekebilir: 

Yeni Türk Yapımı VR Oyunu Naau: The Lost Eye’ın Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu

Android 12 ile Gelecek Yeni Özellikler Ortaya Çıktı

Nvidia GeForce Now Türkiye ’ye Geliyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz