pubg-13-2-guncellemesi-konsol-teknosfaari

PUBG 13.2 güncellemesi, bugün itibari ile konsollar için yayınlandı. PC oyuncuları için 8 Eylül’de yayınlanan güncelleme, birçok yenilik ile geliyor.

PUBG 13.2 sürümü, konsol oyuncuları için yayınlandı. Yeni güncelleme, oyuna birçok yenilik ile birlikte yepyeni bir mod da ekliyor. PC oyuncuları için 8 Eylül’de yayınlanan versiyon, bugün tüm konsol oyuncuları için de indirilebilir duruma geldi.

PUBG: Battlegrounds 13.2 Güncelleme Notları

Survivor Pass: Crazy Night: PUBG Studios, Survivor Pass sisteminde değişikliğe gidiyor. Şimdiye kadar 6 haftalık olan Survivor Pass sistemi, artık 8 haftalık olacak. 7 Eylül’den 2 Kasım’a kadar oyuncular, 50 seviyeye kadar ilerledikçe, Kaçak Mal Kuponu, İsim Künyesi ve Sprey dahil birçok ödüle sahip olacak.

Yeni Silah – P90 HMS: PUBG 13.2 güncellemesi ile birlikte oyuncuların uzun zamandır istediği silah, oyuna ekleniyor. P90 HMS, tüm haritalarda Yardım Paketleri içerisinden çıkacak. Ayrıca silah, uzun mesafeli çatışmalarda etkili olmasını sağlayan 5.7mm güçlü cephaneye sahip olacak.

Taego Haritası Değişiklikleri: Güney Kore’de yer alan bu popüler 8×8 harita sadece bunlarla sınırlı olmamakla beraber bir takım düzenlemeler de getirecek;

  • Yeni Araç – Porter: Hyundai kamyonet, Taego haritasına özel bir şekilde geliyor. 4 yolcu kapasiteli Porter, Taego’da UAZ’ın yerini alacak.
  • Yeni Özellik – Bagaj Sistemi: Yeni güncelleme ile birlikte oyuncular, Porter aracının bagajında eşyalarını saklayabilecek. Bu sayede oyuncular, çok daha geniş bir taşıma kapasitesine sahip olacak.
  • Yeni Silah – Mavi Alan Bombası: Yeni fırlatılabilir bomba, maksimum 10 metre yarıçaplı yuvarlak bir mavi alan oluşturuyor. Mavi alan içerisinde kalan oyuncular, saniyede 10 hasar alır. Yeni bomba, rakipleri saklandıkları küçük alanlardan çıkarmak için kullanılabilecek.
  • Yeni Hava Durumu Seçenekleri: PUBG 13.2 güncellemesi ile birlikte Taego haritası, Gün batımı ve Bulutlu harita seçeneklerine sahip olacak. Hava durumları, haritada rastgele olarak gelecek.

Serbest Mod: PUBG 13.2 güncellemesi ile birlikte oyuna yeni bir mod eklenecek. Serbest Mod, oyuna yeni başlayanlar ve oyuna ısınmak isteyenler için antrenman imkanı sunacak. Oyuncular, tek başına ya da ekip olarak, günde maksimum 3 kez Serbest Mod maçı oynayabilecek. Serbest Mod maçları, XP ödüller, BP ödülleri ve Etkinlik Görevlerini kapsayacak.

İlginizi Çekebilir:

Çin, 18 Yaş Altı Vatandaşların Online Oyun Oynamalarını Sınırlandırdı

PUBG: New State Sinematik Video ‘Troi’nin Düşüşü’ Yayınlandı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz