Günümüzün en çok oynanan video oyunlarından birisi olan PUBG Mobile, “Dosti Ka Naya Maidan” isimli internet dizisinin ilk bölümünü YouTube üzerinden yayınladı. “PUBG Mobile Hindistan” kanalında yayınlanan dizi, ilk 10 saat içerisinde 300 binin üzerinde görüntüleme ve 40 binin üzerinde beğeni aldı.  

PUBG Mobile’in kısa bir süre önce izleyiciyle buluşturmaya hazırlandığını duyurduğu ve merakla beklenen internet dizisinin ilk bölümü YouTube’da yayınlandı. “Dosti Ka Naya Maidan” isimli dizinin ilk bölümüne “Takım Sinerjisi” anlamına gelen “Squad Ki Synergy” adı verildi.  

Hindistan’ın küçük bir kasabasında geçen dizi, orada farklı hayatlar yaşayan bir grup PUBG Mobile oyuncusu gencin hayatını ve gençlerin oyundaki ilk günlerinden sonra yaşadıkları yolculuğu konu alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Badri ChavanRanjan RajChinmay Chandraunshuh, Alam Khan ve Arnav Bhasin gibi isimler bulunuyor. PUBG Mobile’in Hindistan resmi YouTube kanalından yayınlanan internet dizisinin, 5 bölüm sürmesi planlanıyor.

PUBG Mobile yayıncıları Rawknee ve Kronten’in de rol aldığı dizide, her bölüm birbirinden farklı dostluk, kararlılık ve cesaret hikâyeleri anlatılacak. 

“PUBG’nin yaratıcısı PlayerUnknown, yeni oyununu duyurdu: Prologue” okumak için tıklayınız

Dizi ilk 10 saatte 300 binden fazla izlenme elde etti

Uzun süredir PUBG hayranları tarafından merakla beklenen dizi, yayınlandığı ilk andan itibaren özellikle Hindistan’daki PUBG oyuncuları tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Dizi yayınlandığı ilk 10 saatte, 301 bin görüntülenme ve 40 binden fazla beğeni aldı.  

“PUBG Mobile’a Drone özelliği eklenecek” okumak için tıklayınız