pubg mobile 2022 turnuvaları resmi telefonu

Sony Xperia amiral gemileri, PUBG Mobile 2022 turnuvaları resmi telefonu olarak duyuruldu. Konuya ilişkin detaylar haberimizde.

Sony Xperia, PUBG Mobile 2022 turnuvaları resmi telefonu oldu. Buna göre Sony, yaklaşan yarışmalar için amiral gemilerini dünyanın dört bir yanındaki profesyonel oyunculara tedarik edecek.

Bu yıl daha fazla bölgede daha fazla turnuva yapılacak, böylece daha fazla insan turnuvalarda rekabet etme fırsatı bulacak. İki büyük etkinlik olacak; ilki 2022 PUBG Mobil Küresel Şampiyonası, ikincisi ise henüz detayları açıklanmayan bir yıl ortası turnuvası.

PUBG Mobile Global Esports Direktörü James Yang “Oyuncu deneyimi PUBG MOBILE Esports için her zaman birinci önceliğe sahiptir, bu nedenle Sony Xperia™ ile bir ortaklığa girmek doğal ve kendinden emin hissettirdi. Bu yılki küresel turnuvalarımızda oyuncularımızın Xperia amiral gemisi serileriyle daha da güçlü bir performans sergilediklerini görmek için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

Sony Xperia 1 III ve Xperia 5 III’ü oyun telefonları olarak düşünemeyebilirsiniz, ancak Sony aslında onları tam olarak böyle yapmak için çok çaba sarf etti. Mühendisler, Mark II neslinden beri profesyonel oyunculara danışıyorlar. Hatta oyuncuların parmak hareketlerini kaydedip, ekranda ince ayar yapmalarına yardımcı olmak için bu hareketleri bir robotla kopyaladılar. Bu arada ekran 120Hz tazeleme ve 240 Hz dokunmatik örnekleme hızına sahip.

Bunlara ek, karanlıkta saklanan düşmanları tespit etmeyi kolaylaştırmak için resmin geri kalanını patlatmadan gölgeleri aydınlatan “L-γ raiser” gibi oyuncu dostu özellikler var. Turnuva kurallarının bu özelliğin ve Sony’nin diğer oyun ayarlarının kullanımına izin verip vermediğini görmek ilginç olacak.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

ilginizi çekebilir:

Honor 50 inceleme – Honor’un ilk bağımsız telefonu

Huawei P50 Pocket Türkiye’de satışa çıktı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz