PUBG Mobile, Squid Game ile tüm dünyada gündem olan Kırmızı Işık / Yeşil Işık oyunundan esinlenilen Reaksiyondan Kurtuluş modunu yayınladı. 

Popüler mobil oyun PUBG Mobile, bugün itibari ile yeni oyun modunu yayınladı. Reaksiyondan Kurtuluş olarak yayınlanan oyun modu, Squid Game ile popüler hale gelen çocuk oyunu Yeşil Işık / Kırmızı Işık üzerinden düzenlenmiş bir oyun.

Eğlence Modu kısmından ulaşılabilen Reaksiyondan Kurtuluş modu ile oyuncular, Tavşan’ın gözlerinden sakınarak hayatta kalmaya çalışacak. Ayrıca uzun zamandır beklenen Çığ Zırh-X, 24 Aralık itibari ile oyunculara sunulacak.

pubg-mobile-reaksiyondan-kurtulus-teknosafari

PUBG Mobile Reaksiyondan Kurtuluş modu ile oyuncular, verilen süre dolmadan bitiş çizgisini geçmeye çalışacak. Popüler çocuk oyunundan ilham alınarak eklenen yeni oyun modunda, oyuncular yalnızca tavşanın arkası dönükken hareket edebilir. Tavşan oyunculara baktığında ise hareket eden oyuncular oyundan elenecek.

Reaksiyondan Kurtuluş modu, geçtiğimiz aylarda çıkış yapan ve dünya genelinde gündem olan Squid Game dizisinin bir bölümünde oynanan oyunu ele alıyor.

Bunların yanında PUBG Mobile, birçok kar efektine sahip yeni Çığ Zırh-X ile birçok yeni sürprizi oyuna ekliyor. Başlangıç Adası içerisinde yer alacak olan ekstra sürprizler, 24 Aralık itibari ile oyuncular ile buluşacak. Oyuncular, haritada Buz Kılıcı’nı bulmak için mücadele edecek.

İlginizi Çekebilir:

AYA NEO el konsolu, Ryzen 6000 serisinden güç alabilir

Honor, katlanabilir Magic V modelini duyurdu

2021 yılında en çok satan oyunlar açıklandı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz