Ramsey Isınabilen Ceket
Okuma Süresi
1 dakika

Ramsey, cep telefonundan kontrol edilerek 65 dereceye kadar ısınabilen ‘Isıtan Ceket’ isimli ceket modelini satışa sundu. Bir ilki gerçekleştirdiğini ifade eden şirket, modelin mağaza ve resmi internet sitesi üzerinden sınırlı sayıda piyasaya sürüldüğünü duyurdu. 

Ramsey, cep telefonundan kontrol edilerek 65 dereceye kadar ısınabilen ‘Isıtan Ceket’ isimli ceket modelini satışa sundu. Bir ilki gerçekleştirdiğini ifade eden şirket, modelin mağaza ve ‘ramsey.com.tr’ üzerinden sınırlı sayıda piyasaya sürüldüğünü duyurdu. ‘Isıtan Ceket’inRamsey’in sahip olduğu yenilikçi tasarım geliştirme kabiliyeti ve nitelikli üretim gücünün bir yansıması olduğu belirtildi. Bununla birlikte şirket; modelin, erkek modasında teknoloji ile modayı buluşturduğu ve şık görünümü korumaya katkıda bulunduğunun altını çizdi.   

Aktarılan detaylara göre; fit kesimi, yüzde 100 yün kumaşı ve dinamik tarzıyla şık bir ceket görünümüne sahip olan Ramsey ‘Isıtan Ceket’, cep telefonundan kolayca kontrol edilebiliyor ve 65 dereceye kadar ısınabilme özelliğiyle, erkekleri kalın kışlık ürünlerle kat kat giyinmekten kurtarmayı hedefliyor. Özellikle açık havada sosyalleşme ve zaman geçirme eğiliminin arttığı soğuk kış günlerinde, ısınma ihtiyacı da öne çıkarak şıklık tercihi ikinci planda kalabiliyor. ‘Isıtan Ceket’in ise açık havada konforlu ve sıcak tutarken, kullanıcıların şık görünümlerini de koruduğu ifade ediliyor.  

Ramsey ‘Isıtan Ceket’, içerisindeki ‘powerbank’ sayesinde etkin hale getiriliyor

Ramsey Isıtan Ceket

Ramsey ‘Isıtan Ceket’, içerisinde bulunan ‘powerbank’ sayesinde etkin hale getiriliyor. Model, “Google Play Store” veya “App Store”dan kolayca indirilebilen “Warm Health” uygulaması üzerinden ya da ceket üzerindeki ısıtma panelinden kontrol edilebiliyor. 10 metreye kadar bir mesafeden sıcaklık ayarlama imkanı sunan bu teknoloji, ceketin giyilmeden önce ısıtılmasına da olanak tanıyor. Ceketin ısıtma sisteminin etkin olması için gereken powerbank de Ramsey tarafından Isıtan Ceket ile hediye olarak sunuluyor. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Moda Tasarımcısı Chelsea Klukas LED Yüz Maskesi Satışına Başladı

Robot Sophia, moda haftası için Türkiye’ye geliyor!

Giyilebilir Teknoloji; Akıllı Saat Önerileri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz