PackUpp Şehirler Arası Teslimata Başladı

Hızlı teslimat hizmeti sunan PackUpp, ‘Sonraki Gün’ hizmetini şehirler arası teslimatta da hayata geçirdi. Şirket, şehir içi aynı gün hızlı teslimat hizmetlerine ek olarak İstanbul’dan Ankara, İzmir, Bursa ve Kocaeli’ye “Sonraki Gün” teslimatı ile tüketiciye hizmet verecek.

2019 yılında firmalara ve e-ticaret sitelerine paket teslimatı özelinde kurulan ve üç ayrı kategoride teslimat gerçekleştiren PackUpp şehirler arası hizmetine de başladı. 

Şehirler arası “Sonraki Gün“ Teslimat 

Şehir içi teslimat hizmetlerini şehirler arası teslimatla genişlettiklerini açıklayan PackUpp  Kurucu Ortağı ve CEO’su Semih Emre Özcan, “Güçlü teknolojimizle hizmet verdiğimiz şehirlerde ‘Sonraki-Gün’, ‘Aynı-Gün’ ve ‘3 Saatte Ekspres’ teslimat hizmeti sunuyoruz. Sahip olduğumuz yüzde 100’e yakın teslimat başarısını şimdi şehirler arası teslimat hizmetine taşıdık. PackUpp artık İstanbul’dan Ankara, İzmir, Kocaeli ve Bursa’ya “Sonraki-Gün” teslimat hizmeti vermeye başladı. Bu sayede iş birliğinde bulunduğumuz firmalar, Türkiye’deki e-ticaret satış hacimlerinin yaklaşık yüzde 70’ini PackUpp ile Sonraki-Gün teslim edebilecekler. Önümüzdeki dönemlerde de şehirler arası teslimat ağımızı büyütmeye devam edeceğiz” dedi.  

 “81 İlde Firmalara Dedike Teslimat Ekibi  Kurabiliyoruz” 

“Türk mühendislerimizle ürettiğimiz yüzde 100 yerli yazılım ve teknoloji gücümüz ile Türkiye’nin her yerinde hizmet verebilecek saha operasyonu altyapısına sahibiz” diyen Özcan “Bu gücümüz ile 81 ilde, iş ortaklarımızın ihtiyaçları doğrultusunda kısa sürede  dedike saha teslimat ekipleri kurabiliyoruz. Sahip olduğumuz yazılım sadece müşterilerimizin değil ekiplerimizin de iş süreçlerini kolaylaştırıyor.  Dağıtım süreçlerinde son teknolojimizle, tüm sürücülerin adreslere teslimatları sırasında yaşanabilecek gecikmeleri, teslimat rotalarını optimize ederek ortadan kaldırıyoruz. PackUpp olarak e-ticaret hacmini büyütmek ve kaliteli hizmet almak isteyen firmalara hızlı teslimat desteğimizi 81 ilde vermeye hazırız” şeklinde konuştu. 

İlginizi Çekebilir:

Haziran Ayında En Çok Kazanan Mobil Oyunlar Belli Oldu

Artık Ücretsiz Deezer Kullanıcıları da Google Home Erişimine Sahip 

Şarj Edilebilir Hibrit Opel Astra Tanıtıldı

Sahte WhatsApp, içinde hiçbir şey olmayan uygulama ve işsizler için en saçma uygulamalar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz