Netflix ’in orijinal dizisi Fate: The Winx Saga ’nın ikinci sezonu resmi olarak onayladı. İtalyan/Amerikan animasyon televizyon dizisi olan ve Netflix’te yeniden hayat bulan Winx’in ikinci sezon çekimleri bu yılın sonunda başlayacak. 

ABD merkezli dijital içerik hizmeti sunan Netflix, Fate: The Winx Saga dizisinin ikinci sezonunu onayladı. Dizinin ilk sezonu 22 Ocak 2021’de Netflix izleyicilerine sunulmuştu. Aslında çocuk animasyon çizgi filmi olan Winx’in yetişkin versiyonu Fate: The Winx Saga yeni sezonuyla yeniden dönecek.

Netflix orijinal dizisi Fate: The Winx Saga’nın ikinci sezonunda; Abigail Cowen; Bloom, Hannah van der Westhuysen; Stella, Precious Mustapha; Aisha, Eliot Salt; Terra ve Elisha Applebaum da Musa rolüne geri dönecek. Ancak dizinin ikinci sezon oyuncu kadrosu ilerleyen zamanlarda duyurulacak. Bu bağlamda yeni yüzlerin diziye ekleneceği haberini verebiliriz.

Fate: The Winx Saga’nın ikinci sezon dizi sorumlu ve yürütücü yapımcısı ise The Vampire Diaries’dan bildiğimiz Brian Young üstlenecek. Brian Young ile birlikte Archery Pictures’dan (Riviera, The State) Judy Counihan,  Kris Thykier ile Rainbow’dan Cristiana Buzzelli ve Joanne Lee de yürütücü yapımcı olarak ikinci sezona devam ediyor.

Dizi sorumlusu Brian Young, ikinci sezon için heyecanını şu sözlerle paylaştı: “İlk sezondaki altı bölüm, içinde güçlü perilerin yaşadığı bu son derece zengin dünyanın kapılarını araladı. Bloom’un hikayesi gelişmeye devam ederken, Aisha, Stella, Terra ve Musa hakkında daha fazla şey öğreneceğiniz için sabırsızlanıyorum! Yeni dönemde Alfea’da kimlerin geleceğini asla bilemezsiniz…”

Winx Club’ın yaratıcısı, Rainbow Group’un kurucusu ve CEO’su Iginio Straffi dizi hakkında şöyle konuştu: “Winx’in gerçek oyuncularla çekilen uyarlaması izleyiciyle çizgi filmde olduğu gibi bir bağ kuruyor. Yıllar geçtikçe global bir fenomen haline gelen Winx’te milyonlarca hayran diziyi içtenlikle takip etti. Bu destekleri sayesinde ‘Fate: The Winx Saga’ dünya çapında büyük bir başarı yakaladı. Dünyanın dört bir yanındaki hayranları tarafından merakla beklenen dizinin ikinci sezonu Netflix’te başlayacak.”

Fate: The Winx Saga’nın ikinci sezonu tıpkı ilk sezon gibi 8 bölümden oluşacak ve bölümler birer saatlik olacak. Netflix, dizinin ikinci sezon çekimlerine bu yılın sonunda İrlanda’da başlayacağını da belirtti. Ancak yayın tarihi ile alakalı açıklanan bir bilgi henüz bulunmuyor. 

Netflix Fate: The Winx Saga konusu

Öbür Dünya’da Alfea adlı sihirli bir yatılı okula giden beş perinin yetişkinliğe geçiş yolculuğunu konu alıyor. Periler burada aşk, rekabet ve kendi varlıklarını tehdit eden canavarlarla başa çıkarken güçlerini kontrol etmeyi de öğrenmelidir. Brian Young’ın (The Vampire Diaries) yaratıcılığını üstlendiği Fate: The Winx Saga Iginio Straffi imzalı, İtalya yapımı Winx Club çizgi filminin gerçek oyuncularla çekilen bir uyarlaması.

İlginizi Çekebilir:

Efsane Oyun DOTA Netflix’te Anime Oluyor

Kıvanç Tatlıtuğ’un Başrolde Olduğu Yeni Bir Netflix Dizisi Geliyor

Netflix, 6 Adımda Yabancı Dil Öğrenme Rehberi Yayınladı! 

UZAKTAN ARKADAŞINLA FİLM İZLE: NETFLİX PARTY:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz