Samsung Galaxy S21 Fiyatları

Kısa bir süre önce Çin’de ve Hindistan’da ön siparişe açılan ve 14 Ocak tarihinde tanıtılması beklenen Samsung ‘Galaxy S21’ akıllı telefon serisinin yurt dışı satış fiyatları ortaya çıktı. 849 euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak olan serinin en yüksek fiyatlı modelinin ise 1.399 euro’luk bir fiyat etiketine sahip olacağı ifade edildi. 

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, kısa bir süre önce ‘Galaxy S21’ ailesini Hindistan pazarının ardından Çin’de de ön siparişe açtı. Seriyi “2021 yılının ilk amiral gemisi” olarak duyuran şirket, serideki modellerin Çin pazarında satışa sunulan versiyonlarının 5G uyumlu olacağını da doğruladı. Serinin üst segment modeli ‘Galaxy S21 Ultra’, siyah ve gri renk seçenekleriyle piyasaya sürülürken ‘Galaxy S21’ ve ‘Galaxy S21+’ modellerinde; siyah, mor, mistik bronz ve beyaz gibi farklı renk seçeneklerinin de yer aldığı görüldü. Bununla birlikte; söz konusu modellerde, gövde ve kamera modülü renklerinin farklı tercih edilmiş olması da dikkat çekti. 

Yaşanan gelişmeler sonrası, Samsung ‘Galaxy S21’ ailesinin yurt dışı satış fiyatları da ortaya çıktı. ‘Galaxy S21’in 128 GB dahili depolama alanına sahip olan versiyonunun, 849 euro karşılığında tüketici beğenisine sunulacağı ifade edildi. Bir üst model olan ‘Galaxy S21+’ın 128 GB’lık versiyonunun ise 1.049 euro’luk bir fiyat etiketine sahip olacağı belirtildi. Aynı modelin 256 GB’lık versiyonunun, 1.099 euro olacağı dile getirildi. 

Galaxy S21 Ultra’, 1.399 euro’luk bir fiyat etiketiyle raflardaki yerini alacak 

Galaxy S21 Fiyat

Diğer yandan; serinin üst segment modeli Galaxy S21 Ultra’nın, 1.399 euro’luk bir fiyat etiketiyle raflardaki yerini alacağı ifade edildi. Söz konusu fiyatlara, vergilerin de dahil olduğunun altı çizildi. Fakat vergiler, ülkelere göre değişiklik gösterebildiği için nihai fiyat etiketinin, her ülkede farklılık göstereceği tahmin edildi.

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Samsung, ‘Galaxy S21’ Ailesini Çin’de Ön Siparişe Açtığını Duyurdu 

Samsung Galaxy S21 Serisinin Tanıtım Tarihi Açıklandı

Samsung ‘Galaxy S21’ Akıllı Telefon Serisinin Özellikleri Sızdırıldı!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz