Galaxy S22 Ultra
Credit: LetsGoDigital
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Son gelen bilgilere göre Samsung Galaxy S22 hızlı şarj açısından ailenin diğer üyelerinden ve dğer markalardan çok geride kalacak. Detaylar haberimizde.

Geçtiğimiz günlerde Samsung’un lansmanda kullancağı görselleri içeren sızıntı, Galaxy S22+ ve S22 Ultra’nın 45W hızlı şarjı destekleyeceğini ortaya çıkardı. Temel Galaxy S22’nin de bu hızlı şarjı destekleyeceğine dair az da olsa umut vardı. Ancak bugün ortaya çıkan yeni haberle var olan umutlar tamamen tükenmiş oldu.

samsung s22 hızlı şarj

Samsung S22 hızlı şarj açısından önceki modelle aynı 25W’ı destekleyecek. S21’den 300 mAh daha küçük olan 3.700 mAh kapasiteli bataryasını şarj etmek için 70 dakikaya ihtiyacı olacak. S21+ ise 45W şarj cihazı kullanabilecek ve 4.500 mAh kapasiteli bataryasını 60 dakikada doldurabilecek. S22 ailesinin de kutusundan şarj aleti çıkması beklenmiyor. Dolayısıyla S22 ailesindan bir telefon aldığınız zaman ya hali hazırda elinizde bulunan şarj aletini kullanmanız gerekecek ya da yeni bir tane satın almanız gerekecek.

Samsung, 9 Şubat’ta düzenlenecek Unpacked etkinliği ile Galaxy S22 serisini tanıtacak, ancak tedarik sıkıntılarından dolayı Galaxy S22 ve S22+’ın satışında bir gecikme olabileceği de söyleniyor.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmayı unutmayın!

İlginizi çekebilir:

USB-C Elektrikli El Aletlerinde de Görülmeye Başladı

iOS 15.4 Betası Tüm Uygulamalarda 120 Hz desteği Getiriyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz