SunExpress İzmir Yardım

Merkez üssü İzmir Seferihisar olan ve bölgedeki birçok şehri etkileyen 6.6 şiddetindeki deprem sonrası ‘SunExpress’, İzmir için yardım malzemelerini ücretsiz taşıyacağını açıkladı. Şirketin, deprem bölgesine yardım göndermek isteyen vatandaşların yardımlarını hiçbir ücret talep etmeden İzmir’e ulaştıracağı ifade edildi. Havayolu firması ayrıca, 4 Kasım Çarşamba günü saat 23.59’a kadar yapılacak İzmir kalkışlı ve varışlı seferleri için tüm yolcularına ücretsiz bilet değişikliği hakkı sunduğunu duyurdu. 

Merkez üssü İzmir Seferihisar olan ve bölgedeki birçok şehri etkileyen 6.6 şiddetindeki deprem sonrası pek çok şirket, bölge halkına destek olabilmek için kolları sıvadı. Son olarak, Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu olan ‘SunExpress’ten de konuya ilişkin bir destek hamlesi geldi. Şirket, deprem bölgesinde ihtiyaç duyulan malzemeler için ücretsiz kargo taşıma kararı aldığını duyurdu. 

Aktarılan detaylara göre; ‘SunExpress’, İzmir için gönderilen yardım malzemelerini ücretsiz bir şekilde taşıyacak. Havayolu şirketi, deprem bölgesine yardım göndermek isteyen vatandaşların yardımlarını hiçbir ücret talep etmeden İzmir’e ulaştıracak.  

‘SunExpress’, İzmir depremi nedeniyle ücretsiz rezervasyon değişikliği de yapacağını açıkladı

SunExpress Ücretsiz Rezervasyon Değişikliği

SunExpress’ ayrıca, İzmir depremi ve bölgedeki vatandaşlara destek için ücretsiz rezervasyon değişikliği hamlesi de yaptı. Şirket; yaşanan felaket nedeniyle, 4 Kasım Çarşamba günü saat 23:59’a kadar yapılacak İzmir kalkışlı ve varışlı seferlerine rezervasyonu olan tüm yolcularına ücretsiz bilet değişikliği hakkı sunduğunu duyurdu. Bilet değişikliği yapmak isteyen yolcuların444 0 797 numaralı telefondan SunExpress Müşteri Hizmetleri Merkezi’ni arayarak rezervasyonlarını ücretsiz olarak değiştirebilecekleri ifade edildi. Bununla birlikte; İzmir uçuşları ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isteyen ‘SunExpress’ misafirlerinin, ‘SunExpress’in internet sitesini de ziyaret edebilecekleri belirtildi.  

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Yolcuların Test ve Aşı Geçmişini Gösteren COVID-19 Pasaportu, ‘Heathrow Havalimanı’nda Test Edilecek

Uzmanlar Yanıt Verdi: “Sivrisinekten Koronavirüs Bulaşır Mı?”

Uçan taksiler, 10 yıl içerisinde hayatımıza girebilir 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz