Assassin's Creed Valhalla Yeni Fragman

Ubisoft, 10 Kasım’da çıkış yapacak olan ‘Assassin’s Creed Valhalla’ oyunu için yeni bir fragman yayınladı. 1.5 dakika uzunluğundaki fragmanın, ‘CGI’ tekniği kullanılarak oluşturulduğu ifade edildi. 

Ubisoft, 10 Kasım tarihinde çıkış yapacak olan ‘Assassin’s Creed Valhalla’ oyunu için yeni bir fragman yayınladı. 1.5 dakika uzunluğundaki sinematik fragmanın, ‘CGI’ tekniği kullanılarak oluşturulduğu ifade edildi. Video; ‘Eivor’ isimli ana karakterin, liderliğini yaptığı Viking birlikleriyle Kuzey Denizi üzerinden İngiltere topraklarına yaptığı baskını da gözler önüne serdi.  

Aktarılan detaylara göre; ‘Assassin’s Creed Valhalla’, 10 Kasım tarihinde PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, PC, Google Stadia ve Amazon Luna platformlarında çıkışını gerçekleştirecek. Video oyunu devi Epic Games, oyunun PC platformundaki dağıtımını üstlenecek. Diğer yandan; ‘Assasin’s Creed Valhalla’nın satış fiyatı, konsol platformlarında değişiklik gösterecek.  

Oyunu, ‘Epic Games Store’ üzerinden PC platformuna indirmek isteyen kullanıcıların ‘Standart’ sürüm için 269 lira ödeme yapması gerekecek. 449 lira karşılığında ‘Gold Edition’ satın alan oyun-severler, oyunun standart sürümüne ek olarak ‘Sezon Kartı’na da sahip olabilecek. Ana oyunla birlikte hem ‘Sezon Kartı’ hem de ‘Ultimate Paket’in alınabildiği ‘Ultimate Edition’ ise 495 liradan satışa sunulacak. 

‘Assassin’s Creed Valhalla’ Oyununun Konusu

Assassin's Creed Valhalla Konusu

Bununla birlikte; oldukça etkileyici grafiklere ve açık dünya atmosferine sahip olduğu ifade edilen ‘Assassin’s Creed Valhalla’ oyununun konusu, İskandinav mitolojisi ve ‘Vikingler’ etrafında gelişecek. Aksiyon rol yapma türündeki oyunun hikayesi, MS 9. yüzyılda geçecek. Oyunda oyuncular, ana karakter olan ‘Eivor’ ile İngiltere krallıklarına akınlar düzenleyecek ve İskandinav hakimiyetini İngiltere topraklarına genişletmeyi hedefleyecek.  

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

‘Assassin’s Creed Valhalla’ Oyununun Kadın Karakteri Eivor, Yeni Bir Fragmanda Gösterildi

Ubisoft, Assassin’s Creed Valhalla Oyunu ile İlgili İlk Detayları Paylaştı!

Assassin’s Creed Oyununun Direktörü Ashraf Ismail Kovuldu!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz