tales-of-the-walking-dead-teknosafari-min

Popüler dizi The Walking Dead, 11. sezon ile birlikte final yapmaya hazırlanıyor. Dizinin evreninde geçen farklı yapımların karşımıza çıkacağı biliniyordu. Bu bağlamda Tales of the Walking Dead duyuruldu.

2010’lu yılların en popüler yapımlarından birisi olan The Walking Dead, 2022 yılında 11. sezon 4. kısım ile final yapmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz yıllarda yapımcı ekip, aynı evrende geçen birçok yeni dizi göreceğimizi belirtmişti. Bununla birlikte bugün, Tales of The Walking Dead duyuruldu.

Tales of the Walking Dead ne zaman çıkacak?

The Walking Dead yapımcıları, geçtiğimiz saatlerde yeni diziyi resmi olarak duyurdu. Dizide her bölüm birbirinden bağımsız olacak ve 1 saatlik bölümlerden oluşacak. Ayrıca yeni yapımda, The Walking Dead hikayesinde görülen karakterleri tekrar görebileceğiz.

Yeni dizi ile birlikte The Walking Dead evreni çok daha derinlemesine keşfedilecek. Ayrıca The Walking Dead serisini hiç izlememiş kişiler dahi seriye adapte olabilecek ve bu da yakında final yapacak diziye yeni hayranlar kazandırabilecek.

tales-of-the-walking-dead-ne-zaman-teknosafari

Tale of the Walking Dead çıkış tarihi olarak 2022 yılının ortaları işaret ediliyor. Ancak dizinin net çıkış tarihi konusunda herhangi bir bilgi paylaşılmadı.

Bunların yanında, dizinin başında The Walking Dead ve Fear of the Walking Dead serilerinin yazarı ve yapımcısı Channing Powell olacak. Ayrıca evrenin içerik sorumlularından Scott M. Gimple da projedeki yerini alacak. Serinin ilk sezonunun 6 bölümden oluşması bekleniyor.

Ayrıca geçtiğimiz yıl, bu dizi dışında Daryl ve Carol karakterlerine odaklanan yeni bir dizinin daha çıkacağı duyurulmuştu. Ancak bu yapım konusunda herhangi bir bilgi paylaşılmış değil. Muhtemelen ana serinin bitişi ile birlikte yeni yapım hakkında bilgiler paylaşılmaya başlar.

İlginizi Çekebilir:

Eylül Ayında En Çok İzlenen Diziler ve Filmler

Temmuz Ayında En Çok İzlenen Diziler ve Filmler

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz