Total War: WARHAMMER III, resmi olarak tanıtıldı. SEGA Europe, Creative Assembly ve Games Workshop ortaklığında geliştirilen Total War: WARHAMMER III oyunculara, ilgi çekici savaş sahneleri sunacak. 

Creative Assembly tarafından geliştirilen ve Sega tarafından Microsoft Windows için Steam oyun platformu aracılığıyla yayınlanan sıra tabanlı strateji ve gerçek zamanlı strateji video oyunu Total War: WARHAMMER III resmi olarak duyuruldu. Oyunun tanıtılmasıyla birlikte Türkiye fiyatı da belli olmuş oldu. Total War: WARHAMMER üçlemesinin dehşet verici son oyununda, dünyanın yeni dehşeti olan Kaos Diyarı’nda oyunsevelerler şeytani güçlerle karşı karşıya kalacak. 

Bu heyecan verici yeni aksiyon oyununda, aktarılanlara göre, Total War: WARHAMMER III’te oyuncuların yaptıkları her seçim aynı zamanda savaşın kaderini de etkileyecek. Bu bağlamda geliştiriciler, oyunun “strateji oyunları” deneyimini en üst düzeyde oyuncuların yaşayabileceğini aktarıyor. Oyunun ilk tanıtım videosuna bakıldığında da, oyuna daha sonra eklenecek tanrıların (Khorne, Nurgle, Slaanesh ve Tzeentch) ve canavarların savaş yetenekleri de görülüyor. Bu bağlamda heyecanı yüksek bu oyunda seçilen her yol oyunseverleri bambaşka bir diyarlara götürebilirmiş gibi duruyor. 

Total War: WARHAMMER III’ün yönetmeni Ian Roxburgh de oyun için bazı açıklamalarda bulundu. Roxburgh, en başından beri amacının herkesin sevdiği bu dünyada inanılmaz bir serüven ortaya koymak olduğunu aktardı. Sevilen oyunun yönetmeni oyuncuların ilk iki oyunun ardından üçüncü oyun için verdikleri desteğin de kendisine motivasyon konusunda zirveye taşıdığını aktardı.

Total War: WARHAMMER III Türkiye fiyatı

Tanıtımının ardından Steam ve Epic Games gibi platformlarda listelenen ve serinin son oyunu olacak olan oyunun Türkiye fiyatı da böylece belli olmuş oldu. Buna göre Epic Games ve Steam’de ön siparişe açılan Total War: WARHAMMER III’ün fiyatı 345 TL olarak görüldü. Oyunun 2021 yılında oyunseverlere sunulması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir:

‘PlayStation 5’ Oyun Konsolunun Dijital Sürümü, Türkiye’de Piyasaya Çıkıyor! 

Yeni Türk Oyunu Recontact: London Sinematografik Görüntüleriyle Dikkat Çekecek

iPhone 12 Mini PUBG ve batarya performansı nasıl?:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz