Çevrim içi alışveriş platformu Trendyol, yeni bir kargo teslimat seçeneğini entegre ediyor. Trendyol ’un Teslimat Noktası Seçeneği ile kargosunu evde beklemek istemeyenler, belirlenen teslimat kargo noktasından istedikleri gün teslim alabilecek.

E-ticaret sektöründe Türkiye’de önemli bir noktaya ulaşan Trendyol, bünyesine yeni özellikler eklemeye devam ediyor. En son, Trendyol Yemek ve Trendyol Market hizmetlerini müşterileri için aktif eden şirket, tüketicilerden gelen geri bildirimler ile yeni bir özelliği daha aktif edecek. 

Koronavirüs pandemisi sebebiyle e-ticaretin çok önemli oranlarda artış gösterdiği bu dönemde, Trendyol kargosunu beklemek istemeyen kullanıcıları için yeni bir hizmetini aktif etmeye karar verdi. Trendyol tüketicileri yenilikle birlikte, artık siparişlerini evde beklemek yerine anlaşmalı noktalardan ya da otomatlardan teslim alabilecek. 

Trendyol tüketicileri klasik kargo teslimatı için sisteme kargoyu teslim alacakları adresleri giriyor. Çeşitli aktarmalardan sonra kullanıcıların siparişleri söz konusu adreslere teslim ediliyor. Trendyol’un yeni hizmeti sayesinde ise, artık tüketiciler kargoları için adres belirtmek yerine farklı noktalardan birini seçip siparişlerini teslim alabilecek. 

Trendyol ‘Teslimat Noktası’ seçen kullanıcılar 20 TL indirim kodu kazanacak

Trendyol yeni kargo seçeneği için tüketicileri bazı avantajlar da sağlayacak. Bu noktada Trendyol kullanıcıları teslimat noktasından siparişlerini teslim almak istediğinde 20 TL indirim kuponuna sahip olacaklar. Trendyol’un yeni sipariş teslimat noktası seçeneğinde, kargoların müşterilerin adresine ulaşmasından daha hızlı olacak. Kullanıcılar kargolarını teslimat noktasına ulaştığında, istedikleri gün ve saatte teslim alma seçeneğini de sahip olacaklar. 

Trendyol’un teslimat noktası seçeneği hakkında Trendyol İcra Kurulu Üyesi Ozan Acar bazı açıklamalarda bulundu. Acar: “81 ilde 2500’e yakın teslimat noktasına ulaştık. Yıl sonunda bu sayıyı 5000’e çıkaracağız. Türkiye’nin dört bir yanında daha fazla teslimat noktası için çalışmaya devam ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilir:

Trendyol Yemek Siparişi Hizmetine Başlayabilir

Erkek Giyim Kategorisinde e-Ticaret Sitelerinde %100’den Fazla Büyüme

PS5 Tükendi: Kim Bu Alanlar? WhatsApp Kaybolan Mesaj, Elon Musk Yine Şaşırttı – DigiToll #40:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz