Android iOS Döviz Takip Uygulamaları

Bildiğiniz gibi bir süredir döviz piyasasındaki anlık yükseliş ve düşüşler ülke gündemindeki yerini koruyor. Ekonomik olarak zorlu bir süreç yaşıyoruz ve hepimizin gözü özellikle de dolar, altın fiyatlarında. Bu nedenle Tekno Safari editörleri olarak sürekli değişen döviz kurlarını tek bir noktadan ve hızlı bir şekilde takip edebileceğiniz 8 mobil uygulamayı sizler için derledik. İşte; ‘Döviz kuru takip uygulamaları.’ ‘Döviz kurunu takip edebileceğiniz mobil uygulamalar.’ ‘En iyi döviz kuru takip uygulamaları.’ ‘Android iOS döviz takip uygulamaları.’

‘Döviz kuru takip uygulamaları.’ ‘Döviz kurunu takip edebileceğiniz mobil uygulamalar.’ ‘En iyi döviz kuru takip uygulamaları.’ ‘Android iOS döviz takip uygulamaları’ tüm özellikleri ile yazımızın devamında…

Döviz Kuru Takip Uygulamaları

Android iOS Döviz Takip Uygulamalarıİşte; Döviz kuru takip uygulamaları

  • Harem Altın 
  • Canlı Döviz 
  • Foreks 
  • Paratic Piyasalar
  • kurlarim.com
  • Odacı Döviz
  • Döviz FX
  • ALB Döviz
Harem Altın 

Android iOS Döviz Takip UygulamalarıGeliştirici: Harem Altın Kıymetler ve Madenler

Puan: 4,6

Döviz kurunu takip edebileceğiniz mobil uygulamalar arasında yer alan Harem Altın uygulaması ile döviz kurlarını ve altın fiyatlarını canlı olarak takip edebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan uygulama ile alakalı genellikle beğenildiğine ve başarılı bulunduğuna dair kullanıcı yorumları mevcut. Ancak döviz kurlarının hızlı değişiminde uygulamaya fazla giriş yapıldığı takdirde sistemin bazen yetersiz kalabildiğine dair değerlendirmeler de söz konusu.

Play Store

App Store

Canlı Döviz 

Android iOS Döviz Takip UygulamalarıGeliştirici: Ingenium Yazılım

Puan: 4,6

En iyi döviz kuru takip uygulamalarından olan platformda; yatırım kar ve zarar, fiyat alarmları, tüm borsa hisse senedi verileri, canlı altın fiyatları, canlı kripto para birimleri, tüm yatırımlarınızı anlık takip etme, tüm verileri grafiklerle takip etme özellikleri mevcut. Ancak Canlı Döviz’in ücretli bir uygulama olduğunu da eklemek gerek. Uygulama ile alakalı kullanıcı değerlendirmelerini inceldiğimizde ise; anlık döviz bildirimlerinde çok iyi olduğu yönünden geri dönüşler var. Aynı zamanda kullanıcılar uygulamanın genellikle verimli olduğunu; fakat geliştirilmesi gerektiğini düşünüyor.

Play Store

App Store

Foreks 

Android iOS Döviz Takip UygulamalarıGeliştirici: Foreks Bilgi İletişim

Puan: 4,1

Foreks ile borsa, döviz, dolar kuru, BİST, altın, hisse alım satımlarını takip edebilirsiniz. Uygulama tamamen ücretsizdir. Platformun ekonomi takvimi sayesinde tüm dünyada güncel ekonomik verilere ve finansal etkinliklere ulaşabiliyorsunuz. Hisse senedi yatırımlarıyla ilgileniyorsanız yine bu platform ile doğru zamanı yakalama imkanı elde edebilirsiniz.

Play Store

App Store

Paratic Piyasalar

Android iOS Döviz Takip UygulamalarıGeliştirici: RSS Interactive

Puan: 4,6

Dolar, Euro kuru, canlı borsa, anlık altın fiyatları, kripto paralar, hisse senetlerini takip edebileceğiniz uygulamada; ekonomiye dair tüm haber portallarından gelen haberleri de okuyabilirsiniz. Kısacası Paratic Piyasalar da tek bir noktadan tüm piyasaları canlı olarak gözlemleyebileceğiniz bir diğer uygulamadır. Aynı zamanda ücretsiz hizmet vermektedir. Bununla birlikte; hem arayüz hem de analizlere ulaşma bakımından uygulamanın başarılı bulunduğuna dair kullanıcı değerlendirmeleri var.

Play Store

App Store

kurlarim.com

Android iOS Döviz Takip UygulamalarıGeliştirici: Kurlarim Inc.

Puan: 3,8

kurlarim.com; serbest piyasa canlı döviz kurları, altın fiyatları, kur çevirici ve altın hesaplama özelliklerinin tümüne ulaşabileceğiniz bir döviz takip uygulamasıdır. Uygulamanın sunduğu diğer hizmetler ise; size özel portföy oluşturma, en çok takip ettiğiniz verileri ana ekranınızda görüntüleyebilme, istediğiniz tüm verilere alış ve satış için alarm oluşturma. Bununla birlikte istediğiniz verilerin günlük, haftalık, aylık, yıllık ve 10 yıllık grafiklerine ulaşabiliyorsunuz. Haberler özelliği sayesinde de kullanıcılar ekonomi, finans ve borsadan gelişmeleri takip edebiliyor.

Play Store

App Store

Odacı Döviz

Android iOS Döviz Takip UygulamalarıGeliştirici: Nuri Odacı

Puan: 4,6

Güncel ve geçmiş Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası’nın döviz kurları bilgisine ulaşabileceğiniz bir uygulama olan Odacı Döviz, aynı zamanda altın fiyatları, günlük döviz ve altın grafikleri hizmeti de sunuyor.

Play Store

App Store

Döviz FX

Android iOS Döviz Takip UygulamalarıGeliştirici: Ingenium Yazılım

Puan: 4,5

En iyi döviz kuru takip uygulamaları listemizde sırada Dövix FX yer alıyor. Tüm döviz kurlarını, altın fiyatları, son fiyatları, günlük düşüş – yükseliş ve alış – satış güncellemelerini anlık olarak öğrenebileceğiniz bir diğer platformdur. Bunun yanı sıra 2500 kripto parayı yine anlık güncellemelerle takip etme özelliği sunuyor. Uygulama ile alakalı daha net bir fikriniz olması adına; kullanıcılar tarafından programı sade kullanışlı bulunduğunu da ekleyebiliriz.  Ancak diğer yandan reklamların fazla engel olduğuna dair yorumlar da söz konusu.

Play Store

App Store

ALB Döviz

Android iOS Döviz Takip UygulamalarıGeliştirici: ALB Döviz

Puan: 4,8

Android iOS döviz takip uygulamaları listemizi ALB Döviz ile bitiriyoruz. Bu uygulamada anlık döviz bilgilerini öğrenebileceğiniz gibi tarih kıyaslamaları ile geçmiş kur bilgilerini de görebiliyorsunuz. Uygulamanın avantajlı bir diğer özelliği ise; kazananlar ve kaybedenler ekranı ile tarih bazında en çok getirisi olan kurları listeleme olanağı tanıması. Burada kurduğunuz alarmlarla da dilediğiniz fiyattan bildirim almayı gerçekleştirebiliyorsunuz.

Play Store

App Store

 

İlginizi Çekebilir:

Kadına Şiddet ile Mücadele için Anlamlı Destek: Samsunspor Dünyanın En Ağır Forması

Amazon, Mass Effect Serisinin Dizisini Yapmak İstiyor

Xiaomi 11T Pro PUBG ve kamera performansı nasıl? Xiaomi 11T Pro inceleme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz