29 Nisan 2021 tarihi itibariyle uygulanmaya başlayan ‘tam kapanma’ süreci için Türk Telekom bazı hizmetlerini ücretsiz olarak sunacağını duyurdu. Türk Telekom ’un Tivibu, e-dergi ve Muud gibi özel servisleri 17 Mayıs’a kadar ücretsiz bir şekilde deneyimlenebilecek. 

Telekomünikasyon hizmeti veren Türk Telekom, bu hizmetinin yanı sıra pek çok hizmeti daha kullanıcılarına sunuyor. Bunlar arasında 2010 yılında yayın hayatına başlayan dijital içerik ve TV platformu hizmeti Tivibu, yüzlerce yerli yabancı dergi ve gazetelerin okunabildiği tüm operatör müşterilerine yönelik dijital okuma platformu e-dergi bulunuyor. Aynı zamanda bünyesinde 4 milyon yerli ve yabancı şarkının yer aldığı müzik servisi Muud da bulunuyor. Ücretli bir şekilde hizmet veren Türk Telekom’un söz konusu hizmetleri pandemi sebebiyle uygulanan ‘tam kapanma’ döneminde müşterilere ücretsiz bir şekilde sunulacak. 

Tivibu’da tüm kanallara, Muud ve e-dergi’ye erişim açık 

Türk Telekom, Tivibu, Muud ve e-dergi için sunduğu avantajlarla kapanma boyunca müşterilerinin keyifli zaman geçirmesine destek oluyor. Tivibu Aile, Sinema ve Spor paketi müşterileri, dijital TV platformu Tivibu’nun tüm kanallarını 17 Mayıs’a kadar ekstra ücret ödemeden şifresiz izleyebiliyorlar. e-dergi uygulamasını indirip, üye olarak EVDEKAL kodunu aktif hâle getiren kullanıcılar, onlarca dergi ve gazeteyi telefon ve tabletler üzerinden ücretsiz okuyabiliyorlar.  Türk Telekom’un genç ruhlu dijital müzik platformu Muud da müzikseverleri yalnız bırakmıyor. 1 aylık ücretsiz Premium Muud üyeliği ile Türk Telekom mobil kullanıcıları, internet paketlerinden harcamadan Muud’un zengin müzik arşivinden yararlanabiliyorlar.

Türk Telekom, Online İşlemler uygulaması ile müşterilerin işlemlerini evden çıkmadan kolaylıkla yapabilmesini sağlarken Sil Süpür ile her hafta internet veya dakika hediye ediyor. Ayrıca ev telefonu müşterilerine şehir içi ve şehirlerarası tüm aramalarda ücretsiz kullanım hakkı sunuyor.

İlginizi Çekebilir:

Türk Telekom Az Gören Çocuklar için Çevrimiçi Sanat Eğitimi Veriyor

PlayStation Plus, Mayıs Ayında Sunacağı Ücretsiz Oyunlar Listesini Açıkladı

Timur Akkurt’la Teknoloji – Dijital Yayıncılık ve Netflix’in Oscar Başarısı:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz