twitter dm sohbetleri pinleme özelliği

iOS, Android ve WEB platformlarında Twitter DM Sohbetleri Pinleme özelliği kullanıcılara açıldı. Bu yeni özelliğe dair detaylar haberimizde.

Twitter Direkt Mesaj yani Twitter DM, en zengin özelliklere sahip mesajlaşma deneyimini sunmuyor, ancak bu yeni özellik, sık sık sohbet ettiğiniz DM sohbetlerini bulmanızı biraz daha kolaylaştıracak. Twitter’da altı adede kadar konuşmayı sabitleyerek gelen kutunuzun en üstünde kalmalarını sağlayabilirsiniz. Yeni Twitter DM Sohbetleri pinleme özelliği artık iOS, Android ve Web’de kullanılabilir.

Sabitlediğiniz tüm DM ileti dizileri “Sabitlenmiş ileti dizileri” altına, diğerleri ise “Tüm ileti dizileri” altına yerleştirilecek.

Aralık ayında Twitter işbirliği ve iletişim odaklı bir mesajlaşma uygulaması olan Quill’i satın aldığı duyurmuştu. Bu yeni özelliğin satın almanın doğrudan bir sonucu olup olmadığını bilmiyoruz. Ancak Twitter’ın DM deneyimini iyileştirmesi gerektiğini bildiğinden eminiz. Dolayısıyla Twitter DM’lerinin kademeli olarak gelişmeye devam etmesini bekleyebiliriz.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

İlginizi Çekebilir:

ESET: Telefonunuzun saldırıya uğradığını nasıl anlarsınız?

PUBG MOBILE ve JUJUTSU KAISEN iş birliğine gidiyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz