Twitter Google ile Devam Et Özelliğini Duyurdu

Popüler sosyal medya platformu Twitter, Google ile Devam Et özelliğini resmen duyurdu. Platform, kullanıcılara yeni bir kolaylık sağlayan bu özelliğini beta olarak kullanıma sundu. 

199 milyon kullanıcısıyla popüler sosyal medya platformları arasında yer alan Twitter, Google ile Devam Et özelliğini resmen duyurdu. Beta güncellemesini yayımlayan platform, Twitter’a girme veya kayıt oluşturma noktasında kullanıcılara kolaylık sağlayacak. 

Google Hesabı ile Oturum Açılabilecek

2021 yılı itibariyle 199 milyon kullanıcıya ulaşan Twitter, yeni özellikleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Son olarak Google ile Devam Et yeniliğiyle kullanıcıların karşısına çıkan platform, bu sayede Twitter’a giriş ve kayıt olma süreçlerinde kolaylık sağlayacak. Öncelikle Android sürüme gelmesi planlanan bu özelliğin beta güncellemesi yayımlandı. Platform, iOS kullanıcıları için ise Apple ile Giriş Yap seçeneği üzerinde duruyor. Henüz belli bir kişi üzerinde test edilen bu özelliğin de önümüzdeki haftalarda kullanıma sunulması bekleniyor.

Google ile Devam Et seçeneği resmen kullanılmaya başlandığında ad, e-posta, şifre gibi bilgiler tek tek girilmeden Google hesabı ile oturum açılabilecek. Diğer yandan kullanıcıların, Google hesaplarının e-posta adresi ile Twitter hesaplarının aynı olması gerekiyor. Aksi halde iki farklı e-posta adresiyle yeni özellik kullanılamıyor.

İlginizi Çekebilir:

Samsung Galaxy Buds 2 ’nin Renkleri, Yazılım Özellikleri ve Bataryası Sızdırıldı!

iPhone 13 Her Zaman Açık Ekran Özelliği ile Gelebilir

Sahte WhatsApp, içinde hiçbir şey olmayan uygulama ve işsizler için en saçma uygulamalar

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz