Vivo UEFA EURO 2020

Çin merkezli teknoloji şirketi Vivo, UEFA EURO 2020 için ‘Güzel Anlara’ isimli yeni bir kampanya başlattığını duyurdu. Turnuvanın resmi akıllı telefon sponsoru olan şirket, dünyanın en sevilen sporu aracılığıyla küresel büyümesini ve tüketicilerle olan bağını güçlendirdiğine işaret etti.  

Çin merkezli teknoloji şirketi Vivo, UEFA EURO 2020 için ‘Güzel Anlara’ isimli yeni bir kampanya başlattığını duyurdu. Turnuvanın resmi akıllı telefon sponsoru olan şirket, tüm dünyadaki futbol-severlerin turnuva boyunca her güzel anın tadını çıkarmasını istediğine işaret etti. Marka, sponsorluğu kapsamında telefondan veya telefon dışında turnuva boyunca gerçekleşecek tüm eğlenceleri zenginleştirmeye yardımcı olmayı hedeflediğini belirtti.  

Aktarılan detaylara göre; “Güzel Anlara” kampanyasında vivo, tüm futbol tutkunlarını “An’da” olmaya teşvik etmeyi hedefliyor. Vivo Türkiye Genel Müdürü Ted Dai, konuya ilişkin açıklamasında “Türkiye’nin dört bir yanındaki insanlar bu turnuvayı sabırsızlıkla bekliyordu. Şimdi her zamankinden daha fazla, oyunun ruhunu ve sportmenliğini kutlamak, taraftarların deneyimden en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olmak istiyoruz” ifadelerine yer veriyor. Dai ayrıca, “İnsanların sadece hayatın büyülü anlarını yakalamalarına ve paylaşmalarına yardımcı olmak için değil, hayatın her anını daha büyülü hale getirmek için çalışıyoruz” diyor.  

Yeni reklam kampanyası, bugünden itibaren Türkiye de dahil olmak üzere Avrupa, Orta Doğu, Güneydoğu Asya ve Çin’de televizyonlarda ve aynı zamanda tüm dünyada Facebook, Instagram ve YouTube’da yayınlanıyor. Kampanya; taraftarların maçlardan önce, sonra ve maçlar arasında güzel anların tadını çıkarmasına, yakalamasına ve paylaşmasına vurgu yapıyor.  

Vivo, UEFA ile birlikte bir “#vivoSuperTime” kampanyası da başlatıyor

Vivo UEFA

Vivo, UEFA ile olan ortaklığı sayesinde dünya çapında 400 milyondan fazla tüketicisi ve genişleyen kullanıcı ağıyla daha fazla bağlantı kurmayı ve büyümeyi hedefliyor. Ted Dai, konuyla ilgili olarak “Türkiye’deki ağımızı hızla genişletirken, insanlarla hayatta en çok önemsedikleri güzel anlarda bağlantı kurmak bizim için inanılmaz derecede önemli” ifadelerini kullanıyor. Dai, daha sonra açıklamasına şu sözlerle devam ediyor: “Kullanıcılarının tutkularına ve ilgi alanlarına derinden bağlı ve bağı güçlendirmek için yatırım yapan bir marka olarak, dünyanın dört bir yanındaki futbol taraftarlarıyla etkileşim kurmak adına UEFA ile ortaklık yapmaktan ve Türk taraftarlarının gerçek bir ortağı olmak için Türkiye Erkek A Milli Takımı’nın Ana Sponsoru olmaktan gurur duyuyoruz. A Millî Takım’ın asla pes etmediğini ve her zaman dev oynadığını biliyoruz. Özveri, cesaret ve başarıya olan inancıyla milyonlara ilham veriyor. Bu sponsorluk ile bu muhteşem ülkede ağırlanmaktan büyük mutluluk ve onur duyuyoruz. Bu seferki iş birliğimizden Türk halkının bizleri daha iyi tanımasını diliyoruz.” 

Diğer yandan; seyirciler, Avrupa genelinde stadyumlara dönebilecek olsa da kapasite kısıtlamalarının, sahadaki taraftar deneyimlerini sınırlayacağı ve ilgili ülkelerdeki karantina politikalarına göre değişiklik göstereceği belirtiliyor. Turnuvanın kapanış törenlerinde daha fazla taraftarın alkışlarını ve tezahüratlarını stadyuma geri getirmek için Vivo, UEFA ile birlikte bir “#vivoSuperTime” kampanyası da başlatıyor. UEFA Pazarlama Direktörü Guy-Laurent Epstein, Vivo ile ortaklıkları hakkındaki düşüncelerini “Futbol oyunu dünya çapında milyonlarca futbol taraftarına neşe getiriyor ve biz de kendini adamış taraftarları oyuna daha da yaklaştırmak için vivo ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz. Dünyanın her yerinden insanlar için birlikte daha unutulmaz anılar yaratmayı dört gözle bekliyoruz” sözleriyle dile getiriyor. Vivo Türkiye ayrıca, EURO 2020’den sonra küresel pazardaki en iyi ‘selfie’ odaklı akıllı telefon modeli olan ‘V21’ serisini piyasaya süreceğini de açıkladı.  

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Vivo, ‘Y52’ İsimli 5G Destekli Yeni Akıllı Telefonunu Tanıttı! 

Vivo’dan da Atak Geldi: 3 Yıl Boyunca Büyük Android Güncellemesi Sözü

Vivo, Snapdragon 888’ten Güç Alan Amiral Gemisini Tanıttı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz