Yerli kripto para borsası Coinzo, faaliyetlerini sonlandırdığını açıkladı. Şirket, kullanıcıların borsada bulunan parasını çekebilmesi için zaman tanıdı.

2018 yılında yayın hayatına geçen yerli kripto para borsası Coinzo, faaliyetlerini tamamen sonlandırdığını duyurdu. Çok sayıda altcoin desteği ile birlikte TL ve BTC paritelerinde işlem imkanı veren platform, hizmetlerini tamamen sonlandırdı.

Bu sabah saat 09:00 itibari ile alım satım işlemlerini durduran Coinzo, faaliyetlerini sonlandırma süreci ile ilgili kurumlara ve kullanıcılara bilgi verdi. Şirket, bir süre daha tüm yatırımcıların pra çekme işlemi yapabileceğini belirtti. Ayrıca destek ekipleri, bu süre zarfında hizmet vermeye devam edecek.

Coinzo, kullanıcıların 6 ay daha platforma erişebileceğini belirtti. Bu zaman zarfında kullanıcılar, TRY ve kripto para bakiyelerini çekebilecekler. Şirket, kapanma kararı hakkında şu şekilde paylaşımda bulundu:

yerli-kripto-para-borsasi-coinzo-teknosafari

Değerli Coinzo Kullanıcıları,

Coinzo Teknoloji A.Ş. olarak 2018 yılından beri faaliyet içinde olduğumuz dijital varlık servis sağlayıcı (kripto para platformu) hizmetimizi sonlandırma kararı aldık. www.coinzo.com’a erişim 6 ay süresince açık olacaktır.

Kullanıcılarımız bu süreç içerisinde TRY ve kripto para bakiyelerini çekebilecek, alım/satım işlemleri hariç tüm özellikleri kullanabileceklerdir.
Coinzo platformunda alım/satım işlemleri 11 Ekim 2021 Pazartesi saat 09:00 itibariyle durdurulmuştur. Faaliyet sonlandırma süreci için ilgili kurumlara bilgi verilmiştir. Destek ekibimiz bu süre boyunca kullanıcılarımızın sorunlarına çözüm üretmeye devam edecektir. Süreç hiç bir kullanıcımızın mağdur olmaması için özenle yönetilecektir.

Coinzo Teknoloji A.Ş. olarak kullanıcılarımızın karşısına yine “kripto para ve blockchain” sektöründe yeni projelerle çıkmayı hedeflemekteyiz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
Coinzo Ekibi

İlginizi Çekebilir:

Alibaba, Kripto Madenciliği Ürünlerini Yasaklıyor

Kripto Madeni için En İyi Anakart Modelleri

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz