Global biyofarma şirketi olan AbbVie, ‘Müdür Müdür Müdür?’ isimli yeni dijital bir oyun tasarladı. Firma, İK alanında bünyesine eklediği oyunla sektörde farklılık yarattı. 

Global biyofarma şirketi AbbVie, İK alanında farklılık yaratan yeni bir uygulamayı bünyesine ekledi. AbbVie,  ‘Müdür Müdür Müdür?’ isimli eğlenceli bir dijital oyunla yeni mezun üniversite öğrencilerinin kariyerlerine adım atarken onlara faydalı bilgiler verecek. 

‘Müdür Müdür Müdür?’ oyununda gençlere kariyerlerinin başında yönetici olma görevi veriliyor. Hayali bir şirkette kariyer simülasyonunu deneyimleyecek olan yeni mezun gençler, iş hayatında karşılarına çıkabilecek durumları değerlendirerek kendilerine en uygun cevabı seçiyor. İş hedeflerine göre performanslarını yükseltmeye çalışan gençler, iş dünyasında nasıl bir yönetici olacaklarını keşfedebilecekleri keyifli bir deneyim elde ediyor.

“Çağın ihtiyaçlarına uygun ve fark yaratan İK uygulamalarına imza atıyoruz”

Her alanda dijitalleşmenin çağımızın bir gereksinimi olduğunu belirten AbbVie Türkiye İK Direktörü Seval Aksoy; “Dijital dünyanın ön planda olduğu bu yeni dönemde insan kaynaklarının da geleneksel iş yapış modellerini çağın gerekliliklerine uygun olarak dönüştürmesi büyük önem taşıyor. Genç ve dinamik bir şirket olarak kurulduğumuz günden bu yana insan odaklı yaklaşımımızla gençlerimize yönelik geliştirdiğimiz Fresh yeni mezun programından sonra, gençleri hedefleyen farklı bir İK uygulamasını daha gerçekleştirmekten mutluyuz.” dedi.

Great Place To Work Enstitüsü tarafından 6. kez Türkiye’nin En İyi İşvereni seçildiklerini belirten Aksoy; “Hayata geçirdiğimiz bu yeni dijital oyunun kariyerinin başındaki gençlere faydalı olmasını ve iş yaşamlarına güçlü bir adım atmalarına destek olmasını diliyoruz.” dedi.

Müdür Müdür Müdür? oyununa buraya tıklayarak erişim sağlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:

Türk Oyun Şirketi Proximity Games’ten Yeni Hayatta Kalma Oyunu: Erzurum 

TOGG, Tanıtımının Yıl Dönümüne Özel 1 Yıl Boyunca Neler Yapıldığını Açıkladı!

Apple Car Gerçek oluyor, Yeni Oyun Konsolu KFConsole Tanıtıldı – DigiToll #47:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz