Amazon Prime Video Temmuz

Amazon Prime Video Türkiye, bu yılın Temmuz ayında kataloğuna ekleyeceği yeni içerikleri açıkladı. Platformun bu ay, aralarında askeri bilim-kurgu “The Tomorrow War” ve aksiyon gerilim odaklı “Jolt” filmleri ile “Making The Cut (Dikiş Tutturmak)’ın merakla beklenen ikinci sezonunun da bulunduğu bir dizi içeriği izleyicilerle buluşturacağı ifade edildi.  

Amazon Prime Video, bu yılın Temmuz ayında Türkiye’de yayına girecek yeni içerikleri açıkladı. Temmuz ayında Türkçe altyazı seçeneğiyle Prime üyeleriyle buluşacak popüler yapımlar arasında; başrolünü Chris Pratt, Yvonne Strahovski ve J.K. Simmons’ın üstlendiği ve 2 Temmuz’da gösterime giren askeri bilim-kurgu filmi “The Tomorrow War”, Moschino Kreatif Direktörü Jeremy Scott’ın Heidi Klum ve Tim Gunn’a eşlik ettiği “Dikiş Tutturmak”ın ikinci sezonu ve başrolünde Kate Beckinsale’in yer aldığı aksiyon-gerilim filmi “Jolt”un da bulunduğu kaydedildi. 

Aktarılan detaylara göre; Prime üyeleri ‘Prime Video’ ile sürekli yenilenen popüler film ve dizilerden oluşan geniş bir seçkiye sınırsız erişimin yanı sıra, bedava ve hızlı teslimat, Prime Gaming ile ücretsiz oyun ve oyun içi içerikler ve üyelere özel indirimler de dahil birçok ayrıcalığa ayda 7.90 TL’ye sahip olabiliyor. 

İşte Amazon Prime Video Türkiye’nin Temmuz 2021 takvimi! 

Amazon Prime Video Temmuz 2021 Takvimi

Amazon Prime Video Türkiye’nin Temmuz 2021 takvimi şu şekilde: 

The Tomorrow War – 2 Temmuz 

Başrolünde Chris Pratt’in yer aldığı askeri bilim-kurgu filmi “The Tomorrow War”, 2 Temmuz Cuma günü Amazon Prime Video Türkiye’de gösterime girdi. Yönetmenliğini Chris McKay’in üstlendiği filmde, 2051 yılından gelen bir grup zaman yolcusu acil bir mesaj iletmek üzere Dünya’ya vardığında herkes şaşkına dönüyor. Bugünden otuz yıl sonraki bir gelecekte, insanlık ölümcül bir uzaylı türüne karşı küresel bir savaşı kaybediyor ve hayatta kalmak için tek umudun, günümüz asker ve sivillerinin geleceğe gidip savaşa katılması olduğu tespit ediliyor. Görevlendirilenler arasında, bir lise öğretmeni ve aile babası olan Dan Forester da (Chris Pratt) bulunuyor. Küçük kızı için dünyayı kurtarmaya kararlı olan Dan; gezegenin kaderini yeniden yazmak için umutsuz bir arayış içinde, zeki bir bilim adamı (Yvonne Strahovski) ve ayrı yaşadığı babası (J.K. Simmons) ile bir araya geliyor. 

Making The Cut (Dikiş Tutturmak) 2. Sezon – 16 Temmuz 

‘Making The Cut’ın yeni sezonu; yeni bir şehir, yeni tasarımcılar ve aynı muhteşem tarzı konu alıyor. 16 Temmuz Cuma günü Amazon Prime Video Türkiye’de izleyicilerle buluşacak olan “Dikiş Tutturmak”ın ikinci sezonunda, sunucular Heidi Klum ve Tim Gunn’a jüri üyeleri dünyaca ünlü süper model Winnie Harlow ve pop moda ikonu Moschino Kreatif Direktörü Jeremy Scott eşlik ediyor. Sezon boyunca, Prabal Gurung ve Shiona Turini de dâhil birçok bilindik isim de jüri koltuğunda izleyiciler karşısına çıkıyor. Los Angeles’ta çekilen ikinci sezon, dünyanın en şık insanları ve etkinlikleriyle bilinen şehre bir saygı duruşu sunuyor ve yıldızlarla dolu kırmızı halılardan modern sokak stiline kadar şehrin çeşitli moda sahneleri, Dikiş Tutturmak’ın ikinci sezonu için mükemmel bir zemin oluşturuyor. Sara Rea, Page Feldman, Heidi Klum, Tim Gunn ve Jennifer Love’ın baş yapımcı koltuğunda yer aldığı serinin yapımcılığını ise Hello Sunshine ve Amazon Studios üstleniyor. 

Jolt – 23 Temmuz 

Amazon Prime Video Türkiye’de 23 Temmuz Cuma günü yayına girecek aksiyon-gerilim filmi “Jolt”un başrolünde ise Kate Beckinsale yer alıyor. Yönetmen koltuğunda Tanya Wexler’ın oturduğu film; hayatı boyunca acımasız, düzenbaz ve istismarcı olduğuna tanıklık ettiği kişilere karşı vahşice davranmasına neden olan nadir görünen bir nörolojik bozuklukla mücadele eden güzel ve alaycı bir kadın olan Lindy’nin (Kate Beckinsale) hikâyesine odaklanıyor. Lindy’nin bu bozukluğun üstesinden gelmesi için yolu, Dr. Munchin (Stanley Tucci, “The Hunger Games”) ile kesişiyor ve Dr. Munchin, giymesi için Lindy’e deneysel bir yelek tasarlıyor. Lindy’nin tehlikeli dürtülerinin engellenmesini amaçlayan bu yelek, üzerinde bulunan bir düğmeye basıldığında beynine elektronik şok dalgaları gönderiyor ve Lindy’nin, dürtülerini tetikleyen ortamdan uzaklaşana kadar dengesini korumasına yardımcı oluyor. Lindy’nin hayatı, asla aşkı ya da normalliği bulamayacağına dair duyduğu korkularından dolayı umut ve umutsuzluk arasında sonsuz geçişlerle lanetleniyor ve bu da onu; fiziksel güç, ince zekâ ve duygusal tepkilerle donatan bir belirsizlik haline sürüklüyor.  

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Amazon Prime Video Türkiye’nin Mayıs 2021 Takvimi Açıklandı

Amazon Prime Abone Sayısı Açıklandı

Amazon Prime Gaming’in Nisanda Sunacağı Ücretsiz Oyunlar Açıklandı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz