youtube-akilli-indirme-teknosafari

YouTube, Android kullanıcılarının izleme geçmişine göre, her hafta 20 video indireceği bir akıllı indirme özelliğini geliştiriyor. Yeni özellik ile birlikte kullanıcılar, potansiyel olarak beğenebileceği videolara her zaman erişebilecek.

Alphabet, Android kullanan YouTube kullanıcıları için akıllı indirme özelliğini test ediyor. Yeni özellik ile birlikte platform, kullanıcıların izleme geçmişini analiz ederek, otomatik olarak her hafta 20 videonun cihazda depolanmasını sağlayacak. Akıllı indirme özelliği, cihaz yalnızca Wi-Fi bağlantısı varken çalışacak.

YouTube Music içerisinde halihazırda var olan akıllı indirme özelliği, Android için bazı YouTube kullanıcıları tarafından da test edilmeye başladı. Platform, kullanıcıların izleme geçmişlerini analiz ederek, benzeri ve potansiyel olarak beğenilebilecek video içerikleri de cihaza indirecek. İndirme işlemi yalnızca Wi-Fi bağlantısı ile yapılacak. Özellik ile birlikte indirilen videolar, internete erişim olmadığında da izlenebilecek.

youtube-akilli-indirme-teknosafari-2

Şimdilik yalnızca Android 12 cihazlarda test edilen akıllı indirme özelliği, herhangi bir problem oluşmaması durumunda tüm cihazlarda devreye girecek. Ancak bu durum ile ilgili herhangi bir resmi açıklama yapılmış değil.

YouTube, neredeyse tüm çevrimiçi platformların sahip olduğu özelliği bünyesine katıyor. Bununla birlikte kullanıcılar, izleyebileceği içerikleri çevrimdışı olarak da izleyebilecek. Ancak bu videolar, her hafta silinecek ve üzerine mi yenisi eklenecek henüz bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir:

2021 yılı PC pazarı için nasıl geçti?

Almanya, Turkovac aşısı olanları “Aşısız” sayacağını açıkladı

Logitech, video konferanslar için özel ürünlerini tanıttı

Hitman 3, Game Pass kütüphanesine eklenecek 

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz