lg-ces-2022-lifestyle-tv

CES 2022 etkinliği ile birlikte LG Lifestyle TV serisi tanıtıldı. Lifestyle TV’ler, yeni nesil izleme alışkanlıklarına yönelik olarak tasarım ve özellikleri ile ideal bir seçenek haline geliyor.

LG Electronics, CES 2022’de, günümüzün ev merkezli yaşam biçimi için Lifestyle TV serisini tanıttı. Çok yönlü, şıklığı ile her mekana uyumlu ve kullanışlı televizyon serisi, neredeyse tüm mekanlar için uyumlu.

Geleneksel ekran tasarımından kaçınarak dizayn edilmiş LG Objet TV ve LG StandbyME modelleri, yeni seriyi öne çıkarıyor. Bu ürünler, form faktörleri ve işlevsellikleri ile çalışma, öğrenme, eğlence gibi tüm konularda çözüm getiriyor.

lg-lifestyle-tv-teknosafari

LG Objet TV, minimalist tarzı ve nört renklerin kullanımı ile tüm ortamlara uyum sağlıyor. Televizyonun kumaş kaplı kapağı, ürün ile birlikte verilen LG Uzaktan Kumanda aracılığı ile kaldırılıp indirilerek kullanıcıların ihtiyaçlarına uyum sağlıyor.

Bunların yanında televizyon, 65 inç OLED emo panele sahip. Ayrıca gelişmiş işlemci sayesinde cihaz, tam görünüm modunda, her türden içeriği canlı ve doğru renk ifadesi ve olağanüstü kontrastla hayata geçiren izleme deneyimi sunuyor. Üst seviye TV, üstün görüntü kalitesinin yanında, 80W, 4.2 kanallı bir ses sistemine de sahip. Çizgi görünümüne ayarlandığında ise tarih ve saati gösterirken, müzik ayarında ideal bir müzik çalara dönüşüyor. Galeri modunda da doğa ve uzay temalı görüntüler sunuyor.

lg-standbyme-teknosafari

Diğer model olan LG StandbyME, günümüzün TV izleme alışkanlıkları için ideal bir arkadaş olma özelliği gösteriyor. Cihaz, şarj edilmeden 3 saatlik görüntülemeye izin veriyor. Ayrıca LG StandbyME, gizli tekerlekleri olan hareketli bir standa dönüşebiliyor. 27 inçlik ekranı yalnızca filmler, TV şovları ve video içeriği akışı için değil, aynı zamanda kullanıcıların aile ve iş arkadaşlarıyla video konferans yapmak ve çevrimiçi dersleri izlemek için de ideal boyutta.

İlginizi Çekebilir:

Oyunlar için haftada 1.7 milyar dolar harcandı

Ücretsiz Adobe Creative Cloud Express yayınlandı

Mouse yerine göz ile tıklama teknolojisi kullanılacak

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz