Daylio Abonelik Ücreti

Tekno Safari editörleri olarak bir başka mobil uygulamayla karşınızdayız. Günlük tutmayı sevenler fakat bunu dijital ortamda gerçekleştirmek isteyenler için bu haberimizde Daylio uygulamasını inceledik. İşte; ‘Daylio nedir’? ‘Daylio nasıl kullanılır’? Daylio uygulamasında nasıl günlük tutulur’? ‘Daylio uygulaması ücretli mi’? ‘Daylio abonelik ücreti’ haberimizin devamında. 

Pek çok rutinimizi dijital ortama taşımamız mümkün. Bu da mobil uygulamalar sayesinde gerçekleşiyor. Günlük tutmak da bunlardan biri. Böyle bir alışkanlığınız varsa veya düşünüyorsanız yazmak yerine dijital ortamda da yapabilirsiniz. İşte bu nedenle; Daylio uygulamasını, haberimizde sizler için adım adım anlattık. ‘Daylio nedir’? ‘Daylio nasıl kullanılır’? ‘Daylio uygulamasında nasıl günlük tutulur’? ‘Daylio uygulaması ücretli mi’? ‘Daylio abonelik ücreti. 

Daylio Nedir? 

Daylio Abonelik Ücreti

Daylio, dijital günlük uygulamasıdır. Fakat klasik günlük tutma anlayışı gibi yazarak değil, ruh halinizi, etkinliklerinizi, aktivite ve hedeflerinizi belirterek genel istatistiğinizi çıkarabildiğiniz bir günlük tutma alışkanlığı kazandırıyor. Bir ruh hali seçerek başladığınız uygulamada, gün boyunca etkinliklerinizi ekliyor, hedeflerinizi gerçekleştiriyorsunuz. Kaydettiğiniz ruh hallerinizin de istatistiğini sunarak kendinizi değerlendirmenize imkan  tanıyor. Peki; ‘Daylio nasıl kullanılır’? ‘Daylio uygulamasında nasıl günlük tutulur’? ‘Daylio uygulaması ücretli mi’? ‘Daylio abonelik ücreti. 

Daylio Nasıl Kullanılır? 

Daylio Abonelik Ücreti

Daylio uygulamasında emojiler ruh hallerinizi ifade ediyor. Burada ruh hallerinize göre emojileri alttaki renklerle eşleştiriyorsanız.  

Daylio Abonelik Ücreti

Ardından fotoğrafta gördüğünüz seçenekler arasından bir veya birden fazla aktivite oluşturabiliyorsunuz. Günlük tutmayı düzenli hale getirmek için hatırlatıcınızı ayarlayabilirsiniz. 

Daylio Abonelik Ücreti

Son olarak da bir hedef oluşturuyorsunuz. Burada karşınıza çıkan hedefler yukarıda bahsettiğimiz ve seçtiğiniz aktivitelere göre belirlenecektir. Hedefinizi oluşturduktan sonra hangi saat aralığında bu hedeflerinizin hatırlatılmasını istediğinizi ‘hedef hatırlatıcısı’ yazısına dokunarak belirliyorsunuz. Ardından hatırlatıcının tekrarlanmasını istediğiniz günleri de seçebilirsiniz. 

Daylio Abonelik Ücreti

 

Bu adımlardan sonra ekranınızda ‘nasılsın’ sorusuyla karşılaşacaksınız. Emojilerle o gün nasıl olduğunuzu ifade ediyorsunuz. Burada yer alan emojilerle ruh halinizi ifade edemiyorsanız sağ altta gördüğünüz ‘ruh halimi düzenle’ yazısına dokunarak başka emojiler arasından seçim yapabilir veya siz yeni bir ruh hali ekleyebilirsiniz.  

Daylio Abonelik Ücreti

Ardından ne yaptığınızı seçiyorsunuz. Dilerseniz not ve fotoğraf ekleyebiliyorsunuz. Yine sağ altta göreceğiniz ‘etkinlikleri düzenle’ yazısına dokunarak seçtiğiniz etkinlikleri düzenleyebilirsiniz veya yeni bir etkinlik grubu ekleyebilirsiniz.  

Daylio Uygulamasında Nasıl Günlük Tutulur?

Daylio Abonelik Ücreti

Daylio uygulamasında altta kayıtlar, istatistikler, takvim ve daha seçeneklerini göreceksiniz. ‘Kayıtlar’ seçeneği hedefinizi ve bugün nasıl olduğunuza verdiğiniz yanıtın saklandığı yerdir.  

Daylio Abonelik Ücreti

‘İstatistikler’ seçeneğine geldiğinizde ruh hali grafiği, ruh hali sayısı, hedefler, etkinlik sayısı, ortalama günlük ruh hali, gelişmiş istatistikler, ruh hali kararlılığı, en uzun güzel gün çizgisi gibi ifadelerle karşılaşacaksınız. İstatistikler alanı aslında uygulamayı bir süre kullanmanızla birlikte anlam kazanacaktır. Böylece bu alandan günler içinde nasıl hissettiğinizle ilgili bir tablo görebileceksiniz. Bu da sizin ruh hali kararlılığınızı yansıtacaktır. Dolayısıyla bu durum kendinizi tanımanıza, kendinize tümden bakmanıza imkan tanıyor. Aynı zamanda belirlediğiniz hedefleri ve etkinlikleri gerçekleştirip, gerçekleştiremediğinizi ya da ne kadarını gerçekleştirebildiğinizi görmenize de yardımcı olacaktır. 

Daylio Abonelik Ücreti

‘+’ ifadesine dokunduğunuzda başka bir güne veya düne gidebilirsiniz. Takvimde başka bir güne giderek, o gün kendinizi nasıl hissettiğinizi, ruh halinizi görebilirsiniz. 

Daylio Abonelik Ücreti

‘Takvim’ seçeneğine dokunduğunuzda altta gördüğünüz renkler sizin günlük mod renginizi ifade ediyor. Bu renkleri de uygulamaya giriş yaparken emojileri ruh hallerine göre eşleştirerek belirlemiştik. ‘Günlük modlar’ yazan kutucuğa dokunduğunuzda ortalama ruh hali ve etkinlikleri göreceksiniz. 

Daylio Abonelik Ücreti

‘Daha’ seçeneğine geldiğinizde hedefler, haftalık raporlar, başarılar, hatırlatıcılar, zaman, ruh hallerini düzenle, etkinlikleri düzenle, renkleri değiştir, renk modupin kilidi, haftanın başlangıcı ve dil ayarlarını düzenleyebilirsiniz. ‘Hedefler’ seçeneğine dokunarak yeni bir hedef ekleyebilirsiniz. ‘Haftalık raporlar’ aracılığıyla ruh halinizin, ruh hali sayısı, kararlılığı gibi istatistiklerde bahsettiğimiz detayların haftalık raporunu alabilirsiniz.  Hatırlatıcınızı pasife alabilirsiniz. Etkinlik gruplarını düzenleyebilir ve yeni bir grup ekleyebilirsiniz. Ruh halinizle eşleştirdiğiniz renkleri değiştirebilirsiniz. ‘Renk modu’ seçeneğine dokunarak aydınlık, karanlık, varsayılan olmak üzere ayarlayabilirsiniz. Bir zaman aralığı seçerek de renk modunu belirleyebilirsiniz. Pin kilidini aktif hale getirebilir ve uygulamaya giriş yaparken pin istemesini sağlayabilirsiniz. ‘Haftanın başlangıcı’ seçeneğine dokunarak haftanın sizin için hangi günle başlamasını istediğinizi belirleyebilirsiniz. 

Daylio Uygulaması Ücretli mi? Daylio Abonelik Ücreti

Daylio Nasıl Kullanılır?

Daylio uygulamasını incelerken elbette ücretsiz kullanarak inceledik fakat ücretsiz kullanabileceğiniz süre 7 günle sınırlı. 7 günün sonunda uygulamayı kullanmaya devam etmek istiyorsanız abone olmanız gerekiyor. Uygulamanın, aylık ve yıllık olmak üzere iki farklı abonelik paketi bulunuyor. Aylık üyelik 18,99 TL olarak ücretlendiriliyor. Yıllık üyeliğin ise 155, 88 TL ücreti bulunuyor ve yıllık üyeliğin aylık ödemesi 12,99 TL’ye tekabül ediyor. 

Aboneliğin avantajları arasında ise; reklamsız, sınırsız mod, 2000’den fazla simge, otomatik yedekleme, sınırsız hedef sayısı, gelişmiş istatistikler, farklı renk temaları özellikleri yer alıyor.  

Daylio uygulamasını Play Store ve App Store’dan indirebilirsiniz. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız. 

İlginizi çekebilir: 

Bitcoin, Tekrar 40 Bin Dolar Barajını Aştı! 

Facebook, Teknoloji Girişimlerine Yönelik ‘BAŞLAT’ İsimli Bir Programı Hayata Geçiriyor 

Instagram TikTok’taki Gezinme Yöntemini Hikayeler Bölümünde Test Ediyor

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz