Yetişkin filmleriyle dünya çapında tanınan Mia Khalifa ve Johnny Sins bir proje kapsamında Türkiye’ye gelecek

Yetişkin filmleriyle tanınan ikili Mia Khalifa ve Johnny Sins sosyal medya hesapları üzerinden bir proje kapsamında Türkiye’ye geleceğini duyurdu. Mia Khalifa ve Johnny Sins’in Türkiye’ye geleceği haberinin duyurulmasının ardından başta Twitter olmak üzere tüm sosyal medyada gündem konusu oldu. Peki Johnny Sins Türkiye’ye neden geliyor?

Johnny Sins Erik Dalı ile duyurdu 

Johnny Sins Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Türkçe bir mesaj da yayınlayarak, misket oynadığı bir videoyu “oturmaya mı geldik” mesajıyla paylaştı.  Videoda Johnny Sins erik dalı müziğinde oynarken görülüyor. Sins, videoyla birlikte paylaştığı mesajında “Türk dostlarım, Oturmaya mı geldik? Türkiye’deki yeni projemi duyurmaktan dolayı çok heyecanlıyım! Çarşamba gününü bekleyin!” mesajını paylaştı.

Johnny Sins Oturmaya mı Geldik 

Milli takım formasıyla tanıtım filmi yayınlandı

Johnny Sins ve Mia Khalifa için Türkiye Milli Takımı formasıyla hazırlanan tanıtım filmleri oldukça merak uyandırdı. “Mia’nın sana büyük bir sürprizi var” ve “Johnny’nin sana büyük bir sürprizi var” mesajlarıyla yayınlanan videolar sosyal medyada yoğun ilgi gördü.

Mia Khalifa ve Johnny Sins Türkiye’ye neden geliyor?

Resim

İki yetişkin film yıldızı için hazırlanan tanıtım videolarında Türkiye milli takım forması giyen Mia Khalifa ve Johnny Sins üstlerini çıkarırken görülüyor. Johnny Sins ve Mia Khalifa’nın neden Türkiye’ye geleceği henüz bilinmezken bir prezervatif markasıyla iş birliği için gelecekleri iddialar arasında. İkilinin neden geleceğinin gelecek çarşamba belli olması bekleniyor.

Pornhub, videolarında altyazı kullanmadığı için davalık oldu

Wikipedia’nın açılışıyla Twitter’da oluşan bayram esintileri(Liste)

 

Twitter’da Tekno Safari’yi Takip Et