Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Epic Games, her hafta ücretsiz olarak sunduğu oyunlarda çıtayı yükseltiyor. 280 TL değerinde olan Star Wars Battlefront II: Celebration Edition ‘ı Epic Games ‘te ücretsiz olarak dağıtacak. Oyunseverler bugün saat 19.00’da oyunu kütüphanelerine eklemeye başlayabilir. 

Her hafta oyunsevelere sunduğu ücretsiz oyunlarla adından söz ettiren Kuzey Carolina merkezli bir video oyunu yapım ve geliştirme şirketi Epic Games, bu hafta ücretsiz olarak vereceği oyunla pek çok kişiyi mutlu etmeye hazırlanıyor. Şirket Epic Games’te 280 TL değerinde olan  Star Wars Battlefront II: Celebration Edition’ı bugün oyunseverlere ücretsiz olarak sunacak. 

Epic Games Star Wars Battlefront II ‘yi bugün ücretsiz dağıtıyor

Çok oyunculu (Multiplayer) ve Tek kişilik (Singleplayer) modlarına sahip olan Star Wars Battlefront II, 14 Ocak Perşembe günü yani bugün Türkiye saati ile 19:00’da ücretsiz hale gelecek. Oyunseverler Epic Games’in ücretsiz olarak sunduğu oyunu kütüphanelerine sonsuza kadar eklemiş olacak. 

Star Wars Battlefront II çıkış yaptığı dönemdi oyun içi mikro ödeme sebebiyle eleştirilere konu olmuştu. Ancak daha sonra çözülen bu durum bir sorun olmaktan çıkmıştı. Oyun içi alışveriş ile alınabilen tüm özelleştirme içeriklerine ve STAR WARS™: THE RISE OF SKYWALKER™’dan ilham alınan ögeleri bünyesinde barındıran oyunu dileyenler kütüphanelerine ücretsiz olarak ekleyebilecek. Epic Games’in ücretsiz olarak dağıtacağı oyunu indirenler sonsuza kadar oyuna sahip olacak. 

Üstüm görsel kalitesiyle pek çok oyuncunun beğenisini toplayan  Battlefront II, bunun yanı sıra güçlü hikaye moduyla da ilgi çekmeyi başarıyor. Yüksek fiyatı sebebiyle, ülkemizde pek çok kişinin sahip olamadığı bu oyunu ücretsiz olarak indirmek isteyen kullanıcıların 1 hafta süresi bulunacak. Dileyenler 14 Ocak (bugün) Türkiye saatiyle 19.00’da oyunu kütüphanelerine eklemeye başlayabilir. 

Star Wars Battlefront II sistem gereksinimleri

Minimum Önerilen
Windows İşletim Sistemi

64-bit Windows 7 SP1/Windows 8.1/Windows 10

Windows İşletim Sistemi

64-bit Windows 10 veya daha yenisi

Windows İşlemci

İşlemci (AMD): AMD FX 6350 İşlemci (Intel): Intel Core i5 6600K

Windows İşlemci

İşlemci (AMD): AMD FX 8350 Wraith İşlemci (Intel): Intel Core i7 6700 veya eşdeğeri

Windows Bellek

8 GB

Windows Bellek

16 GB

Windows Depolama

60 GB

Windows Depolama

60 GB

Windows DirectX

11

Windows DirectX

11

Windows Ekran Kartı

Ekran Kartı (AMD): AMD Radeon™ HD 7850 2 GB Ekran Kartı (NVIDIA): NVIDIA GeForce® GTX 660 2 GB

Windows Ekran Kartı

Ekran Kartı (AMD): AMD Radeon™ RX 480 4 GB Ekran Kartı (NVIDIA): NVIDIA GeForce® GTX 1060 3 GB

 

İlginizi Çekebilir:

‘Fortnite’ Oyununa ‘Black Panther’ Karakteri Geldi! 

Fortnite, PS5 ve Yeni Nesil ‘Xbox’ Oyun Konsollarında ‘120 FPS Modu’ ile…

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz