Epic Games Her Gün Ücretsiz Oyun

Epic Games Store, 17 Aralık tarihinden itibaren 15 gün boyunca her gün 1 adet ücretsiz oyun kullanıma açacağını duyurdu. Ücretsiz yayınlanacak oyunların henüz net olarak bilinmediği yeni yıl kampanyası kapsamında ayrıca; 15 gün boyunca, yüzde 75’e varan indirimlerin yapılacağı ifade edildi.  

Video-oyunu devi Epic Games, her hafta ücretsiz oyun kampanyası kapsamında 1 oyunu oyun tutkunlarının beğenisine sunuyordu. Söz konusu kampanya ile oyun-severler; oldukça popüler olan birçok oyunu, ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyebiliyordu. Şirket; kısa bir süre önce yeni yıl kampanyaları kapsamında, bir yeni gelişmeyi daha duyurdu. Aktarılan detaylara göre; Epic Games Store, 17 Aralık tarihinden itibaren 15 gün boyunca her gün 1 ücretsiz oyun kullanıma açacak. Oyuncular, belirlenen süre içerisinde söz konusu oyunları ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyebilecek ve daha sonra istedikleri zaman yükleyebilecek.  

Kampanya kapsamındaki ilk oyun, 17 Aralık günü Türkiye saati ile 19.00’da ücretsiz erişime açılacak. Oyuncuların, o gün yayınlanan oyunu 24 saat içerisinde indirip kütüphanelerine eklemeleri gerekecek. Ayrıca platform, yine 17 Aralık gününden itibaren 15 gün boyunca yüzde 75’e varan indirimler yapacak. Kullanıcılar, ücretsiz oyun ve indirimler dışında yeni yıla özel sürprizlerle de karşılaşacak.  

Epic Games Store’un her güne 1 ücretsiz oyun kampanyası, yoğun taleple karşılaşabilir

Epic Games Her Güne Ücretsiz Oyun Kampanyası

Diğer yandan; Epic Games Store’un her güne 1 ücretsiz oyun kampanyası kapsamında, hangi oyunların erişime açılacağı henüz net olarak bilinmiyor. Söz konusu oyunlar arasında, oldukça popüler olan yapımların da yer alması bekleniyor. Kısa bir süre önce yayınlanarak geniş bir oyuncu kitlesine ulaşan Cyberpunk 2077’nin ise kampanyada yer almayacağı tahmin ediliyor. Bununla birlikte; kampanyanın, platformda ciddi bir talep ve yoğunluğa neden olacağı düşünülüyor. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

‘Elite Dangerous’ ve ‘The World Next Door’, Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu

Epic Games Store, ‘Costume Quest 2’ ve ‘Layers of Fear 2’yi 22-29 Ekim Tarihleri Arasında Ücretsiz Olarak Yayınlayacak 

Epic Games, Apple’a Açtığı Karşı Davayı Kaybetti

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz