Devolver Digital Games tarafından yayınlanan ve kısa sürede pek çok kitle tarafından sevilen Battle Royale oyunu Fall Guys ‘in ikinci sezon çıkış tarihi duyuruldu. Mediatonic’in açıkladığı bilgilere göre oyun Ekim ayı içerisinde başlayacak.

Mediatonic’in geliştiricisi olduğu, 2020 yılının en popüler oyunlarının başında yer alan ve Battle Royale oyun tarzına yeni bir bakış açısı getiren Fall Guys’ın ikinci sezonunun Ekim ayı içerisinde yayınlanacağı biliniyordu. Ancak beklenen resmi açıklama nihayet geldi ve Meditonic, Fall Guys ‘ın ikinci sezonunun 8 Ekim’de başlayacağını duyurdu. Oyunun resmi Twitter hesabından yapılan bir paylaşımlarla da bu durum tamamen netleşmiş görünüyor. Fall Guys resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımlarda ayrıca bazı yeni kostümlerin de görüntüleri paylaşıldı.

Yeni Sezon Cadılar Bayramı Konseptinde

Resmi olarak 8 Ekim’de başlayacağı belirtilen Fall Guys’ın ikinci sezonun paylaşılan ekran görüntünlerinde dikkatleri çeken kostümler oyunun konseptini de gözler önüne serdi. Oyuncular yeni sezonda Cadılar Bayramı konseptinde geçecek. Oyunun yeni sezonunda cadılar, ejderhalar gibi büyücüler ve daha pek çok fantastik/korku tarzında kostümler yer alacak.

Fall Guys ‘ın Cadılar Bayramı koseptli ikinci sezonu ayrıca oyunculara temaya uygun bazı özellikleri de kazandıracak.

Fall Guys’ın ikinci sezonunun çıkışının beklendiği bu dönemde, oyuncuların normalden daha çok fame point kazacağı öğrenildi. Bir nevi oyundaki oyuncuların seviyesini belli ettiği ve daha fazla kostüm almalarına olanak tanıyan fame pointlerin iki katına çıkmasının ikinci sezonda ne gibi farklar yaratacağı ortaya çıkacak.

Fall Guys ’ın ikinci sezon tarihinin açıklandığı tweet:

Fall Guys’ın resmi Twitter hesabından yapılan tweet,’te

“BAKLAYI ÇIKARMA GÖNDERİSİ

Tarihleri açıklamak her zaman bir şeyleri lanetlemek gibi olsa da Cadılar Bayramı ayındayız, yani bırakın lanetlenelim!

Sezon 2, 8 Ekim Perşembe günü başlıyor

Sezon 1, Sezon 2 başlar başlamaz sona erecek ve bu arada da sizlere İKİ KAT fame point vereceğiz.” ifadeleri yer aldı.

Hayranlarının merakla beklediği oyunun ikinci sezonunda ayrıca, daha fazla taç ödülü, rekabeti artırmaya olanak tanıyacak daha fazla mekaniğin eklenmesi de bekleniyor. Basit ve arkadaş canlısı oyuna ne gibi şeyler eklenecek bunu hep birlikte 8 Ekim’de öğreneceğiz.

İlginizi Çekebilir:

Fall Guys: Ultimate Knockout, Steam Üzerinden 7 Milyon Kopya Sattı

‘Myst Remake’ Oyununun İlk Ekran Görüntüleri Yayınlandı

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz