Hepsifly Uçak Bileti

Hepsiburada, yeni nesil online alışveriş deneyimini uçtan uca çevreleyen ürün ve hizmetlerinin bir devamı olarak ‘Hepsifly’ markasıyla uçak bileti satışına başladığını duyurdu. Platform, teknoloji gücünü pandemi sürecinden en çok etkilenen sektörlerden olan turizme ivme kazandırmak için seferber ederek ülke ekonomisine katkı sunmayı hedeflediğine işaret etti. Sağladığı avantajlarla müşterilerini birkaç tıkla sevdikleriyle buluşturmayı vadeden Hepsifly’ın ise yakın dönemde seyahatler için farklı ürün ve hizmetleri de hayata geçireceği belirtildi.  

Aylık 200 milyondan fazla ziyaretçi ağırlayan ve 40’a yakın kategoride, 50 milyon ürün çeşidini müşterileriyle buluşturan e-ticaret platformu Hepsiburada, yeni nesil online alışveriş deneyimini uçtan uca çevreleyen ürün ve hizmetlerinin bir devamı olarak ‘Hepsifly’ markasıyla uçak bileti satışına başladığını duyurdu. Platform, teknoloji gücünü pandemi sürecinden en çok etkilenen sektörlerden olan turizme ivme kazandırmak için seferber ederek ülke ekonomisine katkı sunmayı hedeflediğine işaret etti.  

Aktarılan detaylara göre şirket; zorlu pandemi döneminin etkileriyle şekillenen 2020 yılında, Hepsijet ile taşımacılık sektörüne, HepsiPay ile dijital ödeme çözümlerine,  Hepsiexpress ile dakikalar içinde market, yemek, çiçek ve su siparişlerinin teslimatını sağlayan online hızlı alışverişe, HepsiAd reklam platformu ile markaların görünürlüklerine ve Hepsiglobal ile e-ihracata yaptığı yatırımlara ara vermeden devam etmişti. Platform; şimdi de müşterilerine Hepsiburada güvencesiyle, yurt içi ve yurt dışı uçak bileti satın alabilme imkanı tanıyan Hepsifly markası ile alışveriş deneyimini uçtan uca çevreleyen ekosistemini büyütmeye devam ettiğini dile getirdi.  

Paylaşılan bilgilere göre; Hepsiburada hesabı olan herkes, yeni bir hesap oluşturmadan mevcut hesabı ile giriş yaparak T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı A Grubu Seyahat Acentası İşletme Belgesi’ne sahip ve Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) üyesi olan ‘Hepsifly’ üzerinden seyahat hizmetlerinden yararlanabiliyor ve kayıtlı kredi kartları ile hızlı ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabiliyor. Basit bir kullanım mantığına sahip olan Hepsifly’da kullanıcılar; nereden nereye uçacağını, uçuş tarihlerini, kaç kişi için bilet baktığını ve hangi sınıfta uçmak istediğini seçerek farklı uçuş seçeneklerini listeleyebiliyor. Platformdaki “Biletlerim” sekmesi, Hepsiburada’nın siparişler kısmı ile bağlantılı olarak çalıştığı için kullanıcılar satın aldıkları biletlere Hepsiburada’nın siparişler kısmından da ulaşabiliyor. Ayrıca alternatif turizm lokasyonlarından seyahat için pratik önerilere kadar farklı konularda içeriklere de kolayca erişilebiliyor. Sadece birkaç tıkla yurtiçi ve yurtdışı uçak biletlerinin kolayca alınabildiği Hepsifly’dalansmana özel vade farksız 3 ay taksit imkanının da mevcut olduğu ifade ediliyor. 

Hepsifly, yakın zamanda farklı seyahat ürün ve hizmetleri de sunmaya başlayacak

Hepsifly

Diğer yandan; mükemmel müşteri deneyimi sunmayı ve kullanıcıların ihtiyaç duyduğu her ürün veya hizmeti evlerinin rahatlığında onlara ulaştırmayı hedefleyen Hepsiburada’nınHepsifly markası altında yakın zaman içerisinde farklı seyahat ürün ve hizmetleri de sunmaya başlayacağı dile getiriliyor.  

Değişen tüketici alışkanlıklarıyla ivme kazanan e-ticaret sektörünün, pandemi etkilerinin zirveye ulaştığı 2020 yılının sadece ilk 3 ayında 3 yılda gelinmesi beklenen noktaya ulaştığı da biliniyor. Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü (UNWTO) tarafından yapılan değerlendirme; COVID-19’un turizm sektörüne verdiği zararın, 2009 yılındaki küresel ekonomik krizin 3 katı seviyesinde olduğunu gösteriyor. OECD’nin “Turizm Politikalarının Koronavirüse Yanıtı” raporunda ise 2020 yılında dünya turizminde yüzde 80’e varan bir daralma yaşandığı öngörülüyor.  Dünya çapında en çok ziyaretçi ağırlayan 6. ülke konumunda yer alan Türkiye de 2019 yılında turizmde yaşadığı yüzde 12.2’lik büyümenin ardından, 2020 yılında dünyada yaşanan bu daralmadan benzer şekilde etkileniyor. 

Bu bilgiler doğrultusunda; Hepsifly’ın, Hepsiburada’nın e-ticarette sahip olduğu deneyimi ve teknolojik altyapısını turizme ve ekonomiye katkı sunmak için seferber ettiğinin altını çizen Hepsiburada Strateji ve İş Geliştirmeden Sorumlu Grup Başkanı Murat Büyümez, konuya ilişkin açıklamasında şu ifadeleri kullanıyor: 

Türkiye’nin Hepsiburadası olarak farklı ihtiyaçlara sahip tüm paydaşlarımıza iyi bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına kulak veriyor, onları anlıyor ve uygun çözüm geliştiriyoruz. Hepsifly markası da bu anlayışla pazardaki lider hizmetlerimiz arasına kattığımız yenilikçi hizmetimiz. Bölgenin lider ‘süper uygulaması’ olma ve bu topraklardan global bir başarı hikayesi çıkarma vizyonuyla tüm paydaşlarımızın hayatını kolaylaştıracak ve onlara fayda sağlayacak yatırımlarımıza devam edeceğiz. Bu kapsamda, Hepsiexpress ile sunduğumuz geniş ürün portföyümüzü daha da genişletmeye, Hepsiglobal ile de işletmelere birer dünya oyuncusu olma fırsatı sunuyoruz. Yeni markamızı da bu anlamda attığımız bir adım olarak görüyoruz. Hepsiburada güvencesiyle müşterilerimizin sevdiklerine kavuşmasını kolaylaştıran Hepsifly ile pandemi döneminde e-ticarete ve sektörün lideri konumundaki markamıza artan ilginin, turizme ve ülkemizin sürdürülebilir ekonomik büyümesine de katkı sunmasını umut ediyoruz.” 

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Hepsiburada’nın Kurucusu Uçak Bileti Platformu Kuruyor: Hepsifly

Hepsiburada Kargo Teslimat Dolabı ile Sosyal Teması Azaltıyor

Hepsiburada, Aracı Olmadan Taşımacılık Yapmak İsteyenler İçin ‘Sür-Kazan’ Modelini Hayata Geçirdiğini Duyurdu 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz