HONOR MagicWatch 2 yeni versiyonuyla satışa çıkıyor

Huawei çatısında faaliyet gösteren Honor’un ciddi bir satış ivmesi gösteren HONOR MagicWatch 2 yeni versiyonuyla tüketiciyle buluşacak. Saat, 42mm’lik daha küçük boyut seçeneğiyle satışa çıkacak.

HUAWEI Technologies çatısı altında faaliyet yürüten HONOR’un akıllı saati HONOR MagicWatch 2 Türkiye pazarına ilk olarak 46 mm’likbüyük modeliyle giriş yapmıştı. HONOR şimdi de 42mm çapındaki yeni modelini kullanıcılara sunmaya hazırlanıyor.

Daha önce 14 güne kadar pil ömrü sunan 46mm’lik versiyonla Türkiye pazarına giren Honor, şimdi de 42mm’lik versiyonla 7 güne kadar pil ömrü sunuyor. Daha küçük olan bu versiyon, özellikle daha hafif ve narin bir akıllı saat kullanmak isteyenler için bir seçenek oluşturuyor.

HONOR MagicWatch 2 42mm Özellikleri

HONOR MagicWatch 2 42mm Özellikleri 

HONOR MagicWatch 2 özellikleri ile pazarda bir seçenek oluşturacak gibi duruyor. 42mm, yüksek çözünürlüklü 1,2 inç’lik AMOLED dokunmatik ekrana sahip. Ekran 390×390 çözünürlük ve 326 PPI piksel yoğunluğu sunuyor. 41 gram ağırlığındaki 46mm versiyonuna nazaran daha hafif olan 42mm’lik versiyon, toplamda 29 gramlık bir ağırlığa sahip. HONOR MagicWatch 2 42mm, kullanıcılara Akik Siyahı ve Sakura Altını renkleriyle sunuluyor.

Spor ve sağlık takibi konusunda 46mm’lik versiyonun tüm özelliklerini barındıran cihaz, daha kişisel, çeşitli ve verimli bir spor hayatı için koşu, yürüyüş, bisiklet, triatlon, havuzda yüzme, serbest antrenman ve kürek gibi 8 dış, 7 iç ortam sporu için hedef bazlı takip desteği sunuyor. Bu 15 ayrı spor modu dışında, başlangıçtan uzman seviyesine kadar 13 profesyonel iç ve dış ortam koşu parkuru desteği de geliyor.

Bunlarla birlikte HUAWEI TruSleep™2.0 teknolojisini barındıran cihaz, uyku kalitenizi takip ederek, uyku kalitesini artırmak için çeşitli önerilerde bulunabiliyor. Stres seviyesini ölçen ve yüksek seviyeler tespit ettiğinde stres düşüren egzersiz önerileri sunan MagicWatch 2, tüm bu özellikleriyle baştan sona evde, işte ve hayatın her alanında hayat kalitenizi artırmayı hedefliyor.

Çok yakında Türkiye’de

Ürün, çok yakında hem online kanallarda hem de mağazalarda, farklı satış kanalları üzerinden Türkiye’de satışa sunulacak.

Teknoloji haber bülteni için tıklayınız.