En İyi İkinci El Uygulamaları
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
4 dakika

Moda, elektronik, otomobil, kitap yüzlerce kategoride ikinci el pazarını takip edebileceğiniz, ihtiyacını olan ürünlere uygun fiyatlarla ulaşabileceğiniz uygulamalarla karşınızdayız. İşte; ‘İkinci el alışveriş uygulamaları’. İkinci el alışveriş yapabileceğiniz en iyi uygulamalar’. ‘Güvenli ikinci el alışveriş için en iyi mobil uygulamalar’. ‘İkinci el eşya alıp satabileceğiniz uygulamalar’. ‘Eski eşyalarınızı satabileceğiniz mobil uygulamalar’.  

Listemizde yer verdiğimiz bu uygulamaları hem alıcı hem de satıcı olarak kullanabilirsiniz. İşte; ‘İkinci el alışveriş uygulamaları’. İkinci el alışveriş yapabileceğiniz en iyi uygulamalar’. ‘Güvenli ikinci el alışveriş için en iyi mobil uygulamalar’. ‘İkinci el eşya alıp satabileceğiniz uygulamalar’. ‘Eski eşyalarınızı satabileceğiniz mobil uygulamalar’.  

İkinci El Alışveriş Uygulamaları 

En İyi İkinci El Uygulamaları

‘İkinci el alışveriş uygulamaları’. İkinci el alışveriş yapabileceğiniz en iyi uygulamalar’. ‘Güvenli ikinci el alışveriş için en iyi mobil uygulamalar’. ‘İkinci el eşya alıp satabileceğiniz uygulamalar’. ‘Eski eşyalarınızı satabileceğiniz mobil uygulamalar’ haberimizin devamında. 

GittiGidiyor 

En İyi İkinci El Uygulamaları

GittiGidiyor’ elektronikten modaya, kozmetikten otomobile, hobi ürünlerinden dekorasyona kadar pek çok kategoride alışveriş imkanı sunuyor. Alıcı ile satıcıyı buluşturan GittiGidiyor her sektörden satıcıya mağaza açma fırsatı da sağlıyor. Uygulamadan ikinci el ürünlere ulaşabiliyor, banka kartı veya kredi kartıyla alışveriş yapabiliyorsunuz.  

Play Store 

App Store 

Dolap 

En İyi İkinci El Uygulamaları

‘Dolap’ kadın, bebek, çocuk, yaşam, erkek ve elektronik kategorilerinde ikinci el ürünler bulabileceğiniz bir uygulamadır. Ürün alabileceğiniz gibi artık kullanmadığınız eşyaları satışa çıkararak kazanç da elde edebiliyorsunuz. Giymediğiniz kıyafetlerinizden, çocuğunuzun oynamadığı oyuncaklara ve okumadığı kitaplara kadar pek çok ürünün satışını gerçekleştirebilirsiniz. Dolap uygulamasında kullanıcılar Nike, İpekyol, Mango, Zara olmak üzere pek çok markanın ikinci el satışlarını da gerçekleştiriyor. 

Play Store

App Store

Sahibinden 

En İyi İkinci El Uygulamaları

Al, sat, kirala mantığıyla hizmet veren ‘Sahibinden’ sıfır ve ikinci el araba, alışveriş ürünleri, iş makineleri, yedek parça gibi birçok alanda hizmet veren bir uygulamadır. Hatta isterseniz kiralık daire bakabilir isterseniz de iş ilanları verebilirsiniz. Özellikle de emlak konut ve araba kategorileriyle kullanıcıları çeken Sahibinden uygulamasında ikinci el piyasasını güvenli bir şekilde takip edebilirsiniz.

Play Store 

App Store 

Letgo  

En İyi İkinci El Uygulamaları

Öğrenci dostu ‘Letgo’ kullanıcıların en çok da ikinci el mobilya için tercih ettiği bir uygulamadır. Özellikle öğrencilerin ev eşyaları aldığı ve sattığı bir platform olan Letgo da  sahibinden satılık arabalara ve giyim ürünlerine de ulaşabilirsiniz. Hem satıcı hem de alıcı olabildiğiniz uygulama, güvenli bir alışveriş deneyimi sağlıyor. Sattığınız ürünler üzerinden hiçbir şekilde komisyon almayan uygulama yalnızca alıcı ve satıcının buluşmasını sağlıyor. 

Play Store 

App Store 

Nadir Kitap  

En İyi İkinci El Uygulamaları

En iyi ikinci el alışveriş uygulamaları listemizde sırada ‘Nadir Kitap’ ile devam ediyoruz. Saatlerce sahaflarda gezmeyi sevenler, sıfır kitap yerine ikinci el kitapları tercih edenler için nadide uygulamalardan biridir. Okuyucuyu Türkiye’nin pek çok yerinden sahaflarla buluşturan Nadir Kitap’da aradığınız kitabı bulamamanız neredeyse imkânsız. Sahafların kendi dükkanlardaki ürünlerini satışa sundukları bu uygulamaya güvenerek alışverişinizi yapabilirsiniz. Nadir Kitap’ın tek dezavantajı ise farklı sahaflardan alışveriş yapmanız durumunda ayrı ayrı kargo ücreti ödemek zorunda kalmanız.  

Play Store 

Gardrops  

En İyi İkinci El Uygulamaları

Eski eşyalarınızı satabileceğiniz mobil uygulamalar listesinde olan ‘Gardrops’ giyemediğiniz kıyafetleri paraya çevirmenin bir imkanını tanıyor. Uygulamada hem kendi dolabınızı satışa açıyor hem de diğer kullanıcıların dolaplarından alışveriş yapabiliyorsunuz. Diğer uygulamalara kıyasla Gardrops uygulamasında çok daha uygun fiyata giyim ürünleri bulabilirsiniz. Eğer satın aldığınız ürün tarif edildiği gibi değilse, eksiklik varsa veya elinize ulaşmazsa paranız iade ediliyor. Bu nedenle de güvenli bir alışveriş deneyimi yaşatıyor. 

Play Store 

App Store 

ModaCruz  

En İyi İkinci El Uygulamaları

İkinci el kadın, erkek, çocuk ve bebek alışveriş uygulaması ‘ModaCruz’ 190 farklı kategoride alışveriş ve indirim fırsatı sunuyor. Giymediğiniz, kullanmadığınız ürünleri evinizden satabileceğiniz uygulamada, alışverişlerinizi kredi kardı veya banka kartıyla 9 aya kadar varan taksit seçeneğiyle gerçekleştirebiliyorsunuz. ModaCruz da diğer uygulamalarda olduğu gibi güvenli alışveriş deneyimi yaşatıyor. Örneğin; ürün size ulaştığında 2 iş günü içinde bildirmenizin ardından satıcıya ödeme yapılıyor.  

Play Store 

App Store 

BebeCruz  

En İyi İkinci El Uygulamaları

Bebekler hızlı bir gelişim sürecinde oldukları için ne alınırsa alınsın kullanım süresi kısıtlı oluyor ve kısa bir süre içinde bebeğinize dair pek çok eşyayı gözden çıkarmak zorunda kalıyorsunuz. Bu nedenle, bebek alışverişinde ikinci el pazarını takip etmek çok daha akıllıca oluyor. Ayrıca artık bebeğinize olmayan kıyafetleri, oynamadığı oyuncakları, kullanılmayan eşyalarını satarak paraya çevirebiliyorsunuz. Tüm bunları yapabileceğiniz platform ise ‘BebeCruz’. Anne ürünlerine de ulaşabildiğiniz uygulamada ünlü markalar da bir hayli fazla.  

Play Store 

App Store 

Alsatkitap  

En İyi İkinci El Uygulamaları

Kitap tutkunları için listemizde yer verdiğimiz bir diğer uygulama da ‘Alsatkitap’. Sıfır ve ikinci el aradığınız pek çok kitaba bu uygulamadan ulaşabilir, kitaplarınızı satışa sunabilirsiniz. Mesajlaşma özelliği ile alıcı ve satıcıya sağlıklı bir alışveriş ortamı sağlayan uygulama, kargo, teslimat, onay süreçlerinden kullanıcıları adım adım bilgilendiriyor.  

Play Store 

App Store 

Zebramo  

En İyi İkinci El Uygulamaları

İkinci el alışveriş mobil uygulamaları listemizde son sırada ‘Zebramo’ uygulamasına yer veriyoruz. İkinci el pazarını takip edebildiğiniz uygulamada eşyalarınızı güvenle alıp satabilirsiniz.  

Play Store 

App Store 

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız. 

İlginizi çekebilir: 

Türkiye’nin En İyi Alışveriş Siteleri – Online Alışveriş Siteleri

Trendyol, Dünyanın En Çok İndirilen 10 Alışveriş Uygulaması Arasında

Online Alışveriş Yapmayanların Oranı Yüzde 5’e Düştü!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz